City Tour

SPĘDZANIE CZASU W PRZESTRZENI MIEJSKIEJ

Integracja nie zawsze musi oznacza to samo. City tour to wspólne spędzanie czasu w przestrzeni miejskiej oraz poznawanie lokalnych atrakcji. Jego uczestnicy mogą w swobodny sposób wybierać i komponować pozycje dostępne w programie wycieczki. Dzięki temu plan zwiedzania jest ciekawy i dopasowany do preferencji osób biorących w nim udział.

Umożliwiamy nietuzinkowy sposób integracji połączony z przyjemnością poznawania lokalnych atrakcji, zwyczajów, a nawet przysmaków. Zabytki, ciekawa architektura, niezwykłe miejsca, urokliwe kawiarnie, serwujące znakomite jedzenie restauracje – to tylko część tego, z czym można się zetknąć w ramach tej formy wspólnego spędzania czasu.

City tour zmienia oblicze kreowania dobrych relacji między uczestnikami oraz samego charakteru integracji. Łączy bowiem nie tylko współpracowników, ale stanowi również ważne narzędzie budowania stosunków z kontrahentami. Gwarantujemy niezapomnianą przygodę i moc atrakcji w wybranym mieście. Nic tak nie buduje jak wspólne doświadczenia.

Określ termin wydarzenia

Określ termin wydarzenia

Dopasuj czas realizacji usługi do organizowanego przez siebie wydarzenia.

Załóż cele

Załóż cele

Okreś czemu ma służyć realizacja (np. rozrywka, edukacja itd.)

Oszacuj liczbę uczestników

Oszacuj liczbę uczestników

Daj znać, ilu uczestników się spodziewasz.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Wystarczy mail lub telefon, a my się wszystkim zajmiemy.