Ta strona korzysta z plików cookies

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

Aby uzyskać więcej informacji kliknij tutaj.

+48 (61) 639 75 00 kontakt@salerezerwacje.pl
+48 (61) 639 75 50 m.kontakt@salerezerwacje.pl

4 najciekawsze sale szkoleniowe w Lublinie

panorama Lublina

4 najciekawsze sale szkoleniowe w Lublinie

Planujesz organizację szkolenia w Lublinie i zastanawiasz się, jaką salę szkoleniową wybrać, by zapewnić wszystkim uczestnikom idealne, komfortowe warunki? Poznaj najciekawsze propozycje dostępne w tym mieście! Wśród nich znajdują się nie tylko tradycyjne sale szkoleniowe, ale również pomieszczenia dostosowane do szczególnych rodzajów szkoleń (np. kosmetycznych).

Szkolenie z wykorzystaniem komputerów

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na udział w szkoleniach, które przekazują podstawy programowania lub tworzenia stron internetowych. Niestety, trudno wynieść z nich wiedzę, jeśli nie mamy możliwości przetestować jej w praktyce. Na szczęście w Lublinie nie brakuje sal szkoleniowych, które dają nam dostęp do nowoczesnego sprzętu komputerowego. Jedną z nich jest sala zielona, znajdująca się w nowoczesnym centrum nieopodal Parku Saskiego i Starego Miasta.

To, co wyróżnia tę salę na kurs komputerowy, to z całą pewnością nowoczesne wyposażenie: komputery dla 20 osób, rzutnik, flipchart, dostęp do szybkiego internetu czy tablica interaktywna to tylko niektóre z dostępnych w sali udogodnień. Jej zaletą jest również dogodne położenie, dzięki któremu dojazd zarówno komunikacją miejską, jak i własnym samochodem jest bardzo prosty.

Sala na duże szkolenie? To nie problem

Jeśli przed Tobą konieczność zorganizowania szkolenia dla dużej grupy osób, nie musisz się obawiać. W Lublinie znajdziesz bowiem sale do wynajęcia, które są w stanie pomieścić ponad 70 osób. Jedną z nich jest przestronna sala szkoleniowa znajdująca się w budynku niedaleko Dworca Głównego. To jasne i duże pomieszczenie z krzesłami w ustawieniu teatralnym. Znajdziesz w nim wszystkie niezbędne elementy wyposażenia, które umożliwią Ci prowadzenie zajęć. Zaletą tej sali jest również niska cena, która sprawi, że koszt wynajęcia pomieszczenia na szkolenie nie będzie duży.

Kosmetyczne szkolenie w centrum miasta

Bywają szkolenia, podczas których tradycyjne wyposażenie sali bywa niewystarczające. Przykładem takich szkoleń są z całą pewnością coraz popularniejsze szkolenia kosmetyczne. Ich uczestniczki muszą bowiem mieć możliwość praktycznego przetestowania swoich umiejętności. Dlatego też podczas takiego wydarzenia przyda się nowoczesna sala na kurs kosmetyczny wyposażona w osiem leżanek, obrotowe taborety oraz urządzenia do wykonywania zabiegów kosmetycznych, manicure i pedicure. Sala utrzymana w przyjemnej, jasnej kolorystyce posiada również standardowe wyposażenie takie jak Wi-Fi, rzutnik czy tablicę suchościeralną. Jej zaletą jest również dogodna lokalizacja, która ułatwia uczestnikom dojazd na miejsce.

Sala na kameralne szkolenie

Szkolenie, które organizujesz, nie będzie duże i obawiasz się, że kilkanaście osób zgubi się na przestronnej sali? W takim razie wybierz jedną z niewielkich, a mimo to doskonale wyposażonych sal do wynajęcia. Jedną z ciekawszych propozycji sal na szkolenie w Lublinie jest ta, która znajduje się w niewielkim budynku w dzielnicy Dziesiątej. To w pełni wyposażona sala, która jest w stanie pomieścić do 14 osób. To, co zwraca uwagę, to jej radosna, energetyczna kolorystyka, która pobudza do działania. W ofercie wynajmu sali znajdziemy pełne wyposażenie.

Jak widać, w Lublinie nie brakuje sal do wynajęcia o wysokim standardzie. Są nowoczesne, funkcjonalne, a przy tym doskonale wyposażone. Wśród nich znajdują się zarówno sale specjalistyczne, jak i sale konferencyjne do wynajęcia – z pewnością znajdziesz więc taką, która będzie dopasowana do Twoich potrzeb.

Kontakt

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Biuro obsługi klienta


Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 800 do 1600.

Skontaktuj się z nami:
Tel: +48 (61) 639 75 00
E-mail: kontakt@salerezerwacje.pl


Klaudia Jarmużyk

E-mail: klaudia.jarmuzyk@salerezerwacje.pl

Magda Żyża

E-mail: magda.zyza@salerezerwacje.pl

Małgorzata Nawrocka

E-mail: malgorzata.nawrocka@salerezerwacje.pl

Kontakt

Jesteśmy do Twojej dyspozycji