Ta strona korzysta z plików cookies

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

Aby uzyskać więcej informacji kliknij tutaj.

+48 (61) 639 75 00 kontakt@salerezerwacje.pl
+48 (61) 639 75 50 m.kontakt@salerezerwacje.pl

4 sale szkoleniowe w Toruniu, które zapewnią ci skuteczny event

pomnik Mikołaja Kopernika w Toruniu

4 sale szkoleniowe w Toruniu, które zapewnią ci skuteczny event

Toruń to jedno z największych miast w województwie kujawsko-pomorskim, w którym naprawdę wiele się dzieje. Nic więc dziwnego, że wielu organizatorów szkoleń z tego regionu właśnie tu chce zorganizować swój event. Jesteś jedną z takich osób i zastanawiasz się, jakie sale szkoleniowe w Toruniu są warte Twojej uwagi? W takim razie nasze propozycje z pewnością ułatwią Ci wybór odpowiedniej. Oto 4 sale do wynajęcia, które zapewnią Ci udany event w Toruniu.

Kameralna sala na osiedlu Mokre

Organizujesz szkolenie dla grupy osób liczących około 20 osób? W takim razie ta kameralna sala szkoleniowa będzie dokładnie tym, czego potrzebujesz. Znajdująca się w nowoczesnym budynku przystosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych sala zachęca eleganckim wyglądem oraz komfortowymi warunkami.


W jej wyposażeniu znajdziemy między innymi flipchart, rzutnik i tablicę suchościeralną – słowem, wszystko to, co może przydać się w trakcie niewielkiego szkolenia. Zaletą obiektu, w którym znajduje się sala, jest również bezpłatny parking, dzięki czemu dojazd własnym samochodem nie musi oznaczać dla uczestników problemów czy dodatkowych kosztów.

 

Aula dla większych eventów

We wspomnianym wyżej nowoczesnym obiekcie na terenie dzielnicy Mokre znajdziemy nie tylko kameralna sale do wynajęcie. Nie brakuje tu bowiem również większych sal szkoleniowych, które są w stanie pomieścić prawie 200 osób. Jeśli jesteś organizatorem dużego wydarzenia i zależy Ci na kompleksowym wyposażeniu, ta sala na szkolenie z całą pewnością spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Wyposażona jest nie tylko w wygodne miejsca do siedzenia oraz dobre nagłośnienie, ale także rzutnik, telewizor, tablicę suchościeralną oraz flipchart. Uczestnicy szkolenia mogą również korzystać z Wi-Fi. Dzięki temu prowadzenie szkolenia w tym miejscu jest prawdziwą przyjemnością. Tym bardziej, że możemy liczyć również na kompleksowe wsparcie obsługi tego obiektu.

 

Nowoczesna sala w dobrej lokalizacji

Jeśli poszukujesz sali szkoleniowej w Toruniu, które położona będzie w bardzo dogodnej dla uczestników lokalizacji, ta propozycja powinna spełnić wszystkie Twoje oczekiwania. To nowoczesna sala do wynajęcia mieszcząca się w biurowcu klasy A położonym w okolicach jednej z najważniejszych arterii komunikacyjnych w tym mieście. Co może zaoferować nam sama sala? Przede wszystkim to nowoczesny wystrój oraz wykończenie wysokiej jakości materiałami. Sprawia to, że sala ta nie tylko prezentuje się doskonale, ale również jest w stanie zapewnić maksymalny komfort wszystkim uczestnikom szkolenia. Sala jest nie tylko w pełni wyposażona, ale również klimatyzowana. Dzięki temu prowadzenie zajęć w tym miejscu jest przyjemne a szkolenia zawsze udane. Sala pomieści około 20 osób.

 

Na wydarzenie z rozmachem

To kolejna sala na wynajem znajdująca się w nowoczesnym obiekcie w dzielnicy Mokre. Warto w tym miejscu wspomnieć, że budynek ten otrzymał nagrodę Prezydenta Miasta Torunia „Obiekt Roku – edycja 2009-2010”. Tym razem mamy do czynienia z ogromną, kompletnie wyposażoną aulą z krzesłami o ustawieniu teatralnym. Ta sala szkoleniowa jest w stanie pomieścić aż 236 osób – doskonale sprawdzi się w przypadku konieczności zorganizowania naprawdę dużego szkolenia lub konferencji.

 

Podsumowując, w Toruniu nie brakuje nowoczesnych, kompleksowo wyposażonych, a jednocześnie komfortowych sal szkoleniowych. Co więcej, większość z nich dostępna jest w bardzo przystępnej ofercie cenowej, co jest dodatkową zaletą. Jeśli więc zastanawiamy się, czy warto organizować event w tym mieście, nie musimy mieć wątpliwości – Toruń ma wszystko, czego potrzeba do organizacji szkolenia lub konferencji!

Kontakt

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Biuro obsługi klienta


Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 800 do 1600.

Skontaktuj się z nami:
Tel: +48 (61) 639 75 00
E-mail: kontakt@salerezerwacje.pl


Klaudia Jarmużyk

E-mail: klaudia.jarmuzyk@salerezerwacje.pl

Magda Żyża

E-mail: magda.zyza@salerezerwacje.pl

Małgorzata Nawrocka

E-mail: malgorzata.nawrocka@salerezerwacje.pl

Kontakt

Jesteśmy do Twojej dyspozycji