Ta strona korzysta z plików cookies

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

Aby uzyskać więcej informacji kliknij tutaj.

+48 (61) 639 75 00 kontakt@salerezerwacje.pl
+48 (61) 639 75 50 m.kontakt@salerezerwacje.pl

5 szkoleń, które przydadzą się każdemu

grupa osób pracująca przy wspólnym stole

5 szkoleń, które przydadzą się każdemu

Żyjemy w czasach, w których szkolenia cieszą się dużą popularnością. Jednak nie wszystkie z nich przyciągają dużą liczbę uczestników. Są nieciekawe, nieprzydatne lub zwyczajnie niedostosowane do potrzeb współczesności. Istnieją jednak ciekawe kursy i szkolenia, które zawsze mają całkiem sporą frekwencję. Poznajmy propozycje szkoleń, które warto zrobić – z pewnością przydadzą się one w rozwoju zawodowym i prywatnym.

Szkolenia kosmetyczne – hit wśród pań

Wśród kursów i szkoleń, które warto zrobić, szkolenia związane z pielęgnacją oraz dbałością o urodę cieszą się niesłabnącą popularnością. Nie ma w tym nic dziwnego. Dla wielu pań stają się szansą na zdobycie pierwszej pracy zawodowej a przy tym wykonywania zajęć, którymi się interesują. Szkolenia z zabiegów przeprowadzanych na skórze twarzy, przedłużania rzęs czy stylizacji paznokci zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem. Aby jednak takie wydarzenie było w pełni udane warto zadbać o wynajem odpowiedniej Sali na szkolenie kosmetyczne, która pozwoli na ćwiczenia praktyczne.

Prowadzenie profili social media

W dzisiejszych czasach pracy dla osób znających się na social mediach jest naprawdę sporo. Właśnie dlatego warto zorganizować szkolenie z prowadzenia profilu firmowego na FB, promocji eventów czy sprzedawania produktów przy wykorzystaniu portali społecznościowych. To wartościowa wiedza, które przyda się wielu osobom – nic więc dziwnego, że popularność tego typu szkoleń jest naprawdę duża.

Kursy dla rodziców

Bycie dobrym rodzicem to dla wielu z nas najwyższy priorytet. Nie dziwi więc fakt, że coraz większym zainteresowaniem cieszą się szkolenia poruszające tematykę rodzicielską. Jeśli masz zamiar zorganizować takie wydarzenie i zależy Ci na tym, by cieszyło się sporą popularnością, zadbaj o to, by podczas szkolenia pojawiły się osoby znane z tego, że są prawdziwymi autorytetami dla rodziców. Ważny jest również ciekawy i niecodzienny temat szkolenia. 

Szkolenia z organizacji czasu

Niezależnie od tego, czym się zajmujemy, często brakuje nam czasu. Nadmiar obowiązków, bodźce, które odciągają nas od realizacji zadań, nadmiar informacji – to wszystko sprawia, że mamy problemy ze skupieniem się na pracy. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób bierze udział w szkoleniach, które pozwolą im to zmienić. Dlatego też jeśli szukasz pomysłu na ciekawe szkolenie, zastanów się nad organizacją tego typu zajęć (zobacz też nasz tekst o organizacji czasu pracy). Aby szkolenie było ciekawe, warto zadbać o kreatywne pomysły na jego prowadzenie i ćwiczenia praktyczne (tutaj przeczytasz o tym więcej). Uczestnicy szkolenia wyniosą z niego znacznie więcej, jeśli będą brali aktywny udział.

Personal branding

To kolejny rodzaj szkolenia, który zawsze cieszy się dużą popularnością. W dzisiejszych czasach wiele osób chce dbać o swój wizerunek w sieci, ponieważ doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak marka osobista wpływa na możliwość zdobycia klientów lub dobrej posady. Podczas szkoleń tego typu poruszane są kwestie prowadzenia własnych profili w social media, kształtowania swojego wizerunku jako eksperta (np. poprzez prowadzenie własnego bloga) oraz unikania sytuacji, które mogą negatywnie wpłynąć na nasz wizerunek.

Szkolenia z personal brandingu interesują między innymi freelancerów, specjalistów od marketingu, programistów oraz wiele innych branż. Organizując takie szkolenie, warto zadbać przede wszystkim o to, by prelegentami były osoby, które same mogą poszczycić się idealnym wizerunkiem i rozpoznawalnością w branży.

 

Jeśli zastanawiasz się, czy warto robić szkolenia, odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Tak! Warto jednak zadbać o to, by ich tematyka była interesująca, a jednocześnie przydatna np. w rozwijaniu swojej kariery zawodowej.

Kontakt

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Biuro obsługi klienta


Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 800 do 1600.

Skontaktuj się z nami:
Tel: +48 (61) 639 75 00
E-mail: kontakt@salerezerwacje.pl


Klaudia Jarmużyk

E-mail: klaudia.jarmuzyk@salerezerwacje.pl

Magda Żyża

E-mail: magda.zyza@salerezerwacje.pl

Małgorzata Nawrocka

E-mail: malgorzata.nawrocka@salerezerwacje.pl

Kontakt

Jesteśmy do Twojej dyspozycji