Ta strona korzysta z plików cookies

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

Aby uzyskać więcej informacji kliknij tutaj.

+48 (61) 639 75 00 kontakt@salerezerwacje.pl
+48 (61) 639 75 50 m.kontakt@salerezerwacje.pl

8 sal konferencyjnych w Warszawie, które warto wynająć

wieżowce w centrum Warszawy

8 sal konferencyjnych w Warszawie, które warto wynająć

Wyszukanie odpowiedniego pomieszczenia na konferencję lub szkolenie to nierzadko spory problem. O ile bowiem liczba sal dostępnych na rynku jest coraz większa, to ich jakość, zainstalowane udogodnienia, lokalizacja, wystrój czy w końcu cena bardzo się różnią. Dlatego też podpowiadamy – oto osiem lokalizacjami w Warszawie, które na pewno warto wziąć pod uwagę!

Sale szkoleniowe w Warszawie

Na potrzeby tego tekstu postanowiliśmy też podzielić omawiane pomieszczenia na trzy grupy – szkoleniowe, małe konferencyjne i duże konferencyjne. Podstawowym kryterium była więc ilość miejsc, która jest jednym z najważniejszych czynników decydujących o wyborze.

Dobre szkolenie nie może odbyć się bez odpowiedniej sali szkoleniowej. Odpowiednie pomieszczenie powinno być stosunkowo niewielkie – by nie przytłaczać i „skupiać” uczestników blisko siebie – dobrze wyposażone oraz zapewniające wygodę prowadzącemu i słuchaczom.

  1. Sala Derby

Naszą listę rozpoczyna Sala Derby zlokalizowana na warszawskim Mokotowie. To typowo szkoleniowe pomieszczenie wyposażone jest w standardowy flipchart oraz bezprzewodowy Internet. Istnieje także możliwość wypożyczenia rzutnika multimedialnego. Sala pozwala na swobodną pracę siedmiu osób w komfortowych warunkach – w pomieszczeniu jest klimatyzacja, a pod budynkiem znajduje się bezpłatny parking.

  1. Sala 3

Dla każdego organizatora szkolenia w Warszawie ciekawym rozwiązaniem będzie też Sala 3 zlokalizowana na Ochocie w budynku Central Tower. Jej olbrzymim atutem jest lokalizacja w samym centrum miasta, a także nowoczesny wystrój i wyposażenie (flipchart, TV, Wi-Fi). Dodatkowo do organizacji szkolenia w tej lokalizacji skłaniać będzie niska cena najmu oraz liczne dodatkowe udogodnienia (m.in. dla osób z niepełnosprawnościami).

  1. Sala Ogrodowa

Szukając średniej wielkości pomieszczenia szkoleniowego w Warszawie warto zastanowić się nad wyborem Sali Ogrodowej. Zlokalizowana jest ona w ładnej okolicy na Żoliborzu i pomieścić może nawet 15 osób. Standardowo zaaranżowana jest w stylu szkolnym, jednak układ ławek i krzeseł można dowolnie konfigurować. Sala Ogrodowa oferuje użytkownikom także to, co niezbędne – rzutnik multimedialny, Internet przewodowy i Wi-Fi, flipcharty itp.

Małe sale konferencyjne w stolicy

O tym, że organizacja konferencji wymaga wyboru innego lokalu niż organizacjia szkolenia, nie trzeba nikogo przekonywać. Dlatego też poniżej przedstawiamy trzy warte uwagi pomieszczenia doskonałe do przeprowadzenia niewielkich eventów tego typu.

  1. Sala 1 (Wola)

Dobre pomieszczenie konferencyjne nie musi być wcale duże! By to udowodnić, przedstawiamy niewielką, bo czteroosobową Salę 1 na warszawskiej Woli. Dzięki kameralności i doskonałej lokalizacji w centrum Stolicy świetnie sprawdzi się ona jako miejsce minikonferencji, rozmów biznesowych czy innych ważnych spotkań "face to face". Sala jest również dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

  1. Sala 1 (Centrum)

Jeśli jednak skala mikro nam nie odpowiada, to w Warszawie bez problemu znajdą się też bardziej pojemne lokalizacje. Jedną z nich będzie z pewnością zlokalizowana w przy Placu Zamkowym Sala 1. To nowoczesne pomieszczenie w klasycystycznej kamienicy może przyjąć do 25 gości konferencyjnych i zapewnić im wszystko to, co niezbędne – a więc rzutnik multimedialny, suchościeralną tablicę czy dostęp do bezprzewodowego Internetu.

  1. Sala 3 (Śródmieście Południowe)

Kolejną wartą polecenia lokalizacją w Warszawie jest z pewnością Sala 3. Ta średniej wielkości sala ulokowana została w nowoczesnym biurowcu niedaleko Dworca Centralnego i standardowo oferowana jest najemcom w dwóch konfiguracjach: 40-osobowej (układ szkolny) i 80-osobowej (układ amfiteatralny). Co nie mniej ważne, sala te jest przestronna, a także doskonale wyposażona – oprócz standardowego rzutnika, flipchartu czy rzutnika posiada także nagłośnienie i ekran projekcyjny.

Duże sale konferencyjne w Warszawie 

Niektóre wydarzenia wymagają jednak zdecydowanie większych pomieszczeń, niż wcześniej opisane. Dlatego też w naszym zestawieniu umieściliśmy także dwie większe sale konferencyjne, które pozwolą na przeprowadzenie wykładów czy pokazów dla sporej liczby osób.

          Sala 2 (Śródmieście Południowe)

Jeśli chcemy zorganizować naprawdę dużą konferencję, to z pewnością Sala 2 w nowoczesnym wieżowcu w centrum Warszawy będzie doskonałym rozwiązaniem. Pomieszczenie to pomieścić może nawet ćwierć tysiąca osób w naprawdę komfortowych warunkach – sala jest bowiem bardzo przestronna i doskonale wyposażona. Na pewno więc warto ją polecić każdemu event managerowi.

          Sala 5 (Śródmieście Południowe)

Ostatnia sala, którą przedstawimy w tym tekście, to już naprawdę duże pomieszczenie – można je zaaranżować nawet na 400 miejsc. Podobnie jak wcześniej opisywana lokalizacja, charakteryzuje się ona doskonałymi warunkami prowadzenia konferencji i jest w niej wszystko to, co niezbędne – rzutnik, flipchart, nagłośnienie, Internet czy naprawdę wygodne krzesła!

Szukając dobrej sali konferencyjnej czy szkoleniowej w Warszawie mamy więc z czego wybierać – zwłaszcza, że ta krótka lista nie obejmuje wszystkich godnych uwagi lokalizacji. Warto jednak pamiętać, by zawsze dobrze przyjrzeć się wybieranym pomieszczeniom i zwrócić uwagę na to, czy są dostosowane do naszych potrzeb – nie ma przecież potrzeby wynajmować sali na 200 osób, gdy na konferencji spodziewamy się kilkudziesieciu uczestników.

Czy wiesz, dlaczego warto organizować konferencje?

Kontakt

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Biuro obsługi klienta


Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 800 do 1600.

Skontaktuj się z nami:
Tel: +48 (61) 639 75 00
E-mail: kontakt@salerezerwacje.pl


Klaudia Jarmużyk

E-mail: klaudia.jarmuzyk@salerezerwacje.pl

Magda Żyża

E-mail: magda.zyza@salerezerwacje.pl

Małgorzata Nawrocka

E-mail: malgorzata.nawrocka@salerezerwacje.pl

Kontakt

Jesteśmy do Twojej dyspozycji