Ta strona korzysta z plików cookies

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

Aby uzyskać więcej informacji kliknij tutaj.

+48 (61) 639 75 00 kontakt@salerezerwacje.pl
+48 (61) 639 75 50 m.kontakt@salerezerwacje.pl

8 sal konferencyjnych w Warszawie, które warto wynająć

wieżowce w centrum Warszawy

8 sal konferencyjnych w Warszawie, które warto wynająć

Wyszukanie odpowiedniego pomieszczenia na konferencję lub szkolenie to nierzadko spory problem. O ile bowiem liczba sal dostępnych na rynku jest coraz większa, to ich jakość, zainstalowane udogodnienia, lokalizacja, wystrój czy w końcu cena bardzo się różnią. Dlatego też podpowiadamy – oto osiem lokalizacjami w Warszawie, które na pewno warto wziąć pod uwagę!

Sale szkoleniowe w Warszawie (https://salerezerwacje.pl/)

Na potrzeby tego tekstu postanowiliśmy też podzielić omawiane pomieszczenia na trzy grupy – szkoleniowe, małe konferencyjne i duże konferencyjne. Podstawowym kryterium była więc ilość miejsc, która jest jednym z najważniejszych czynników decydujących o wyborze.

Dobre szkolenie nie może odbyć się bez odpowiedniej sali szkoleniowej. Odpowiednie pomieszczenie powinno być stosunkowo niewielkie – by nie przytłaczać i „skupiać” uczestników blisko siebie – dobrze wyposażone oraz zapewniające wygodę prowadzącemu i słuchaczom.

  1. Sala Derby (https://salerezerwacje.pl/miasto/warszawa/budynek/warszawa-wyscigowa/sala/warszawa-derby.html)

Naszą listę rozpoczyna Sala Derby zlokalizowana na warszawskim Mokotowie. To typowo szkoleniowe pomieszczenie wyposażone jest w standardowy flipchart oraz bezprzewodowy Internet. Istnieje także możliwość wypożyczenia rzutnika multimedialnego. Sala pozwala na swobodną pracę siedmiu osób w komfortowych warunkach – w pomieszczeniu jest klimatyzacja, a pod budynkiem znajduje się bezpłatny parking.

  1. Sala 3 (https://salerezerwacje.pl/miasto/warszawa/budynek/warszawa-central-tower/sala/warszawa-3-1.html)

Dla każdego organizatora szkolenia w Warszawie ciekawym rozwiązaniem będzie też Sala 3 zlokalizowana na Ochocie w budynku Central Tower. Jej olbrzymim atutem jest lokalizacja w samym centrum miasta, a także nowoczesny wystrój i wyposażenie (flipchart, TV, Wi-Fi). Dodatkowo do organizacji szkolenia w tej lokalizacji skłaniać będzie niska cena najmu oraz liczne dodatkowe udogodnienia (m.in. dla osób z niepełnosprawnościami).

  1. Sala Ogrodowa (https://salerezerwacje.pl/miasto/warszawa/budynek/warszawa-jelinka/sala/warszawa-ogrodowa-0.html)

Szukając średniej wielkości pomieszczenia szkoleniowego w Warszawie warto zastanowić się nad wyborem Sali Ogrodowej. Zlokalizowana jest ona w ładnej okolicy na Żoliborzu i pomieścić może nawet 15 osób. Standardowo zaaranżowana jest w stylu szkolnym, jednak układ ławek i krzeseł można dowolnie konfigurować. Sala Ogrodowa oferuje użytkownikom także to, co niezbędne – rzutnik multimedialny, Internet przewodowy i Wi-Fi, flipcharty itp.

Małe sale konferencyjne w stolicy (https://salerezerwacje.pl/miasto/warszawa)

O tym, że organizacja konferencji wymaga wyboru innego lokalu niż organizacjia szkolenia, nie trzeba nikogo przekonywać. Dlatego też poniżej przedstawiamy trzy warte uwagi pomieszczenia doskonałe do przeprowadzenia niewielkich eventów tego typu.

  1. Sala 1 (Wola) (https://salerezerwacje.pl/miasto/warszawa/budynek/warszawa-al-jana-pawla-ii/sala/warszawa-1.html)

Dobre pomieszczenie konferencyjne nie musi być wcale duże! By to udowodnić, przedstawiamy niewielką, bo czteroosobową Salę 1 na warszawskiej Woli. Dzięki kameralności i doskonałej lokalizacji w centrum Stolicy świetnie sprawdzi się ona jako miejsce minikonferencji, rozmów biznesowych czy innych ważnych spotkań "face to face". Sala jest również dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

  1. Sala 1 (Centrum) (https://salerezerwacje.pl/miasto/warszawa/budynek/warszawa-kamienica-biurowa/sala/warszawa-1-4.html)

Jeśli jednak skala mikro nam nie odpowiada, to w Warszawie bez problemu znajdą się też bardziej pojemne lokalizacje. Jedną z nich będzie z pewnością zlokalizowana w przy Placu Zamkowym Sala 1. To nowoczesne pomieszczenie w klasycystycznej kamienicy może przyjąć do 25 gości konferencyjnych i zapewnić im wszystko to, co niezbędne – a więc rzutnik multimedialny, suchościeralną tablicę czy dostęp do bezprzewodowego Internetu.

  1. Sala 3 (Śródmieście Południowe) (https://salerezerwacje.pl/miasto/warszawa/budynek/warszawa-cha-0/sala/warszawa-1-9.html)

Kolejną wartą polecenia lokalizacją w Warszawie jest z pewnością Sala 3. Ta średniej wielkości sala ulokowana została w nowoczesnym biurowcu niedaleko Dworca Centralnego i standardowo oferowana jest najemcom w dwóch konfiguracjach: 40-osobowej (układ szkolny) i 80-osobowej (układ amfiteatralny). Co nie mniej ważne, sala te jest przestronna, a także doskonale wyposażona – oprócz standardowego rzutnika, flipchartu czy rzutnika posiada także nagłośnienie i ekran projekcyjny.

Duże sale konferencyjne w Warszawie (https://salerezerwacje.pl/aktualnosci/warszawa-nowe-miasto-na-naszej-mapie.html)

Niektóre wydarzenia wymagają jednak zdecydowanie większych pomieszczeń, niż wcześniej opisane. Dlatego też w naszym zestawieniu umieściliśmy także dwie większe sale konferencyjne, które pozwolą na przeprowadzenie wykładów czy pokazów dla sporej liczby osób.

          Sala 2 (Śródmieście Południowe) (https://salerezerwacje.pl/miasto/warszawa/budynek/warszawa-cha-0/sala/warszawa-3-2.html)

Jeśli chcemy zorganizować naprawdę dużą konferencję, to z pewnością Sala 2 w nowoczesnym wieżowcu w centrum Warszawy będzie doskonałym rozwiązaniem. Pomieszczenie to pomieścić może nawet ćwierć tysiąca osób w naprawdę komfortowych warunkach – sala jest bowiem bardzo przestronna i doskonale wyposażona. Na pewno więc warto ją polecić każdemu event managerowi.

          Sala 5 (Śródmieście Południowe) (https://salerezerwacje.pl/miasto/warszawa/budynek/warszawa-cha-0/sala/warszawa-5-0.html)

Ostatnia sala, którą przedstawimy w tym tekście, to już naprawdę duże pomieszczenie – można je zaaranżować nawet na 400 miejsc. Podobnie jak wcześniej opisywana lokalizacja, charakteryzuje się ona doskonałymi warunkami prowadzenia konferencji i jest w niej wszystko to, co niezbędne – rzutnik, flipchart, nagłośnienie, Internet czy naprawdę wygodne krzesła!

Szukając dobrej sali konferencyjnej czy szkoleniowej w Warszawie mamy więc z czego wybierać – zwłaszcza, że ta krótka lista nie obejmuje wszystkich godnych uwagi lokalizacji. Warto jednak pamiętać, by zawsze dobrze przyjrzeć się wybieranym pomieszczeniom i zwrócić uwagę na to, czy są dostosowane do naszych potrzeb – nie ma przecież potrzeby wynajmować sali na 200 osób, gdy na konferencji spodziewamy się kilkudziesieciu uczestników.

Czy wiesz, dlaczego warto organizować konferencje? (http://www.twojeinnowacje.pl/chcesz-wypromowac-swoja-firme-zorganizuj-konferencje)

Kontakt

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Biuro obsługi klienta


Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 800 do 1600.

Skontaktuj się z nami:
Tel: +48 (61) 639 75 00
E-mail: kontakt@salerezerwacje.pl


Klaudia Jarmużyk

E-mail: klaudia.jarmuzyk@salerezerwacje.pl

Magda Żyża

E-mail: magda.zyza@salerezerwacje.pl

Małgorzata Nawrocka

E-mail: malgorzata.nawrocka@salerezerwacje.pl

Kontakt

Jesteśmy do Twojej dyspozycji