Ta strona korzysta z plików cookies

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

Aby uzyskać więcej informacji kliknij tutaj.

+48 (61) 639 75 00 kontakt@salerezerwacje.pl
+48 (61) 639 75 50 m.kontakt@salerezerwacje.pl

Gdzie zorganizować konferencję w Szczecinie? Oto 4 propozycje!

Szczecin

Gdzie zorganizować konferencję w Szczecinie? Oto 4 propozycje!

Wybór odpowiedniego miejsca na konferencję ma ogromny wpływ na wydarzenie. Zależy od tego komfort uczestników, łatwość prowadzenia prezentacji a także to, jak zostaniemy odebrani. Jeśli więc zastanawiasz się gdzie zorganizować konferencję w Szczecinie przedstawiamy Ci najciekawsze propozycje, które spełnią zarówno Twoje oczekiwania, jak i potrzeby uczestników.

Gdzie zorganizować konferencję w Szczecinie?

Organizujesz konferencję na dużą skalę? Spodziewasz się nawet kilkuset uczestników? W takim razie przestronna aula mieszcząca się w Śródmieściu będzie dokładnie tym, czego potrzebujesz.
Sala ta umiejscowiona jest wewnątrz nowoczesnego, pięciopiętrowego biurowca, który znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji. Bez trudu możemy dotrzeć tu zarówno komunikacją miejską, jak i własnym transportem. Sala konferencyjna jest naprawdę pokaźna – zajmuje bowiem powierzchnię 224 metrów kwadratowych. Jest ona także w stanie spełnić wymagania każdego organizatora pod względem wyposażenia – znajdziemy w niej bowiem tablicę suchościeralną, rzutnik, profesjonalne nagłośnienie oraz Wi-Fi. Zaletą tej propozycji jest również możliwość zapewnienia pełnego cateringu, co sprawdzi się w przypadku całodniowych wydarzeń.

Śródmiejski komfort – sala konferencyjna w centrum Szczecina

Kolejną salą doskonałą na konferencję w Szczecinie jest około 40-osobowa sala znajdująca się wewnątrz zabytkowego, odrestaurowanego budynku w Śródmieściu. Obiekt ten zapewnia nam dostęp zarówno do sal konferencyjnych, jak i specjalistycznych. Ta, którą posiadamy jest doskonale oświetlona oraz komfortowa. Szkolny układ krzeseł zapewnia maksymalny komfort wszystkim uczestnikom wydarzenia.
Tablica suchościeralna, rzutnik oraz flipchart pozwala na prowadzenie wydarzenia bez żadnych trudności. Do dyspozycji uczestników i prowadzących jest również szybki internet wi-fi. Co ważne, budynek, w którym znajduje się sala jest w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Na uwagę zasługuje również fakt, że znajduje się on w pobliżu bezpłatnej strefy parkowania, dzięki czemu dotarcie na wydarzenie własnym samochodem nie powinno stanowić żadnego problemu. 

Średnia sala dla niewielkich grup – sala szkoleniowa w Szczecinie

Planujesz wydarzenie, na którym będzie spora grupa osób? W takim przypadku ta sala z pewnością spełni wszystkie Twoje oczekiwania. To sala szkoleniowa, którą możemy przystosować również do wymagań konferencji. Przestronna, jasna, z doskonałą akustyką oraz pełnym wyposażeniem jest w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Na sali znajdziemy wszystkie niezbędne elementy wyposażenia takie jak tablica, rzutnik czy dostęp do internetu. Zaletą sali jest również przystępna oferta cenowa.

Znajduje się ona w budynku w reprezentacyjnej, willowej dzielnicy Pogodno. W okolicy znajdziemy wiele zieleni, ciszę i spokój.

Nowoczesność, której potrzebujesz.

Ostatnią z prezentowanych przez nas sal konferencyjnych w Szczecinie jest sala znajdująca się w nowoczesnym biurowcu, który powstał zaledwie trzy lata temu. Obiekt ten znajduje się w dzielnicy Pomorzany, w spokojnej okolicy, do której mamy jednakże doskonały dojazd niezależnie od tego jaki środek transportu wybierzemy.

Sama sala do wynajęcia w Szczecinie zaskakuje swoją przestrzennością i doskonałym, przyjemnym oświetleniem, które sprzyja skupieniu. Jej niewątpliwą zaletą jest doskonałe wyposażenie, które pozwala na komfortowe prowadzenie konferencji. Na sali znajdziemy bowiem ekran telewizyjny, rzutnik, flipchart, internet, nagłośnienie oraz odtwarzacz DVD. Zaletą tej nowoczesnej sali jest również klimatyzacja zapewniająca uczestnikom maksymalny komfort. Co więcej, właściciel obiektu zapewnia pomoc w organizacji cateringu czy tłumaczeń symultanicznych.

Jak więc widać istnieje wiele dobrych miejsc na konferencję w Szczecinie, które możemy wykorzystać. Wszystkie dostępne sale do wynajęcia są nowoczesne, komfortowe i w pełni wyposażone. Ich atutem są również niskie ceny wynajmu, które sprawiają, że organizacja eventu nie musi oznaczać dużych kosztów.

Kontakt

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Biuro obsługi klienta


Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 800 do 1600.

Skontaktuj się z nami:
Tel: +48 (61) 639 75 00
E-mail: kontakt@salerezerwacje.pl


Klaudia Jarmużyk

E-mail: klaudia.jarmuzyk@salerezerwacje.pl

Magda Żyża

E-mail: magda.zyza@salerezerwacje.pl

Małgorzata Nawrocka

E-mail: malgorzata.nawrocka@salerezerwacje.pl

Kontakt

Jesteśmy do Twojej dyspozycji