Ta strona korzysta z plików cookies

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

Aby uzyskać więcej informacji kliknij tutaj.

+48 (61) 639 75 00 kontakt@salerezerwacje.pl
+48 (61) 639 75 50 m.kontakt@salerezerwacje.pl

Sale do wynajęcia we Wrocławiu. 5 najciekawszych obiektów

Sky Tower we Wrocławiu

Sale do wynajęcia we Wrocławiu. 5 najciekawszych obiektów

Wrocław to miasto, które ma wiele do zaoferowania zarówno mieszkańcom, jak i przybywający do niego turystom. Nic więc dziwnego, że wielu organizatorów szkoleń i konferencji decyduje się na prowadzenie ich właśnie w tym mieście. Na szczęście we Wrocławiu możemy znaleźć naprawdę wiele ciekawych sal do wynajęcia o wysokim standardzie. Przyjrzyjmy się tym najlepszym.

Aula w dzielnicy Fabrycznej

Ta przestronna sala konferencyjna to propozycja dla osób, które zajmują się organizacją eventów na naprawdę dużą skalę. Miejsce to znajduje się w nowoczesnym, industrialnym budynku, do którego łatwo dojechać zarówno własnym samochodem, jak i komunikacją miejską. Co ważne, aula ta potrafi pomieścić aż 300 osób, jest przy tym także doskonale wyposażona. Znajdziemy tu nowoczesny sprzęt nagłaśniający, zapewniający doskonałą akustykę. Teatralny układ miejsc siedzących gwarantuje uczestnikom komfort i wygodę.

Niebieska sala szkoleniowa na niewielkie spotkanie

Jeśli zamierzasz przeprowadzić niewielkie szkolenie i zależy Ci na tym, by wszyscy jego uczestnicy brali w nim aktywny udział, wynajem sali szkoleniowej mieszczącej się na Śródmieściu będzie doskonałym pomysłem. Sala niebieska jest kameralna – zmieści około 14 osób. Co więcej, znajdziemy tu wygodne stoły i krzesła w układzie szkolnym lub konferencyjnym, które pozwalają na wymianę pomysłów i dzielenie się doświadczeniami w komfortowy sposób. Zaletą tej sali jest również pełne jej wyposażenie, które ułatwi Ci prowadzenie szkolenia. 

Elegancka sala szkoleniowa w sercu Wrocławia

Zależy Ci na tym, by szkolenie zorganizować w miejscu, które nie tylko będzie komfortowe, ale również nowoczesne i stylowe? W takim razie ta sala szkoleniowa utrzymana w nowoczesnej, odważnej kolorystyce będzie dokładnie tym, czego potrzebujesz. To miejsce wyróżnia się doskonałym wyposażeniem oraz wysokim standardem. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz, by prowadzić zajęcia. Zaletą jest również dogodna lokalizacja w centrum Starego Miasta.

Sala na szkolenie kosmetyczne

Potrzebujesz miejsca, w którym będziesz mógł przeprowadzić w pełni profesjonalne szkolenie kosmetyczne? Zdecyduj się na nowoczesną, doskonale wyposażoną pracownię kosmetyczną mieszczącą się w 3-kondygnacyjnym, XIX-wiecznym budynku na Fabrycznej. To osiem stanowisk kosmetycznych oraz pełny dostęp do potrzebnych urządzeń i akcesoriów. 

Sala komputerowa na Starym Mieście

Przeprowadzasz szkolenie dotyczące nowoczesnych technologii, internetu lub programowania? Musisz więc zadbać o salę, w której uczestnicy wydarzenia będą mieli dostęp do sprawnie działających, nowoczesnych komputerów. Taką możliwość daje sala szkoleniowa mieszcząca się w odrestaurowanym budynku w pobliżu Starego Miasta. To miejsce, w którym znajdziesz 17 stanowisk pracy, dostęp do szybkiego internetu oraz udogodnienia ułatwiające prowadzenie szkolenia.

 

Wrocław to miasto, w którym nie brakuje sal do wynajęcia. Niezależnie od tego, czy zamierzamy przeprowadzić kameralne szkolenie czy konferencję dla kilkuset osób, możemy znaleźć miejsce, która spełni nasze oczekiwania – dzięki temu nasi goście wyjdą z eventu zadowoleni nie tylko z nowej wiedzy, ale także z poziomu obsługi.

Kontakt

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Biuro obsługi klienta


Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 800 do 1600.

Skontaktuj się z nami:
Tel: +48 (61) 639 75 00
E-mail: kontakt@salerezerwacje.pl


Klaudia Jarmużyk

E-mail: klaudia.jarmuzyk@salerezerwacje.pl

Magda Żyża

E-mail: magda.zyza@salerezerwacje.pl

Małgorzata Nawrocka

E-mail: malgorzata.nawrocka@salerezerwacje.pl

Kontakt

Jesteśmy do Twojej dyspozycji