Ta strona korzysta z plików cookies

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

Aby uzyskać więcej informacji kliknij tutaj.

+48 (61) 639 75 00 kontakt@salerezerwacje.pl
+48 (61) 639 75 50 m.kontakt@salerezerwacje.pl

Sale szkoleniowe w Poznaniu – zobacz najciekawsze obiekty!

panorama poznańskiego Starego Miasta

Sale szkoleniowe w Poznaniu – zobacz najciekawsze obiekty!

Poznań to jedno z miast, w którym warto organizować konferencje i szkolenia. Ta malownicza stolica Wielkopolski ma bowiem wiele do zaoferowania. Nic więc dziwnego, że wiele organizatorów właśnie to miasto wybiera jako lokalizację swojego eventu. Znajdziemy tu bowiem lokalizacje, które spełnią nawet najwyższe wymagania. Ale po kolei…

Z pewnością zdajemy sobie bowiem sprawę, że decydując się na organizację szkolenia, musimy zacząć od wyboru odpowiedniej sali szkoleniowej, która zapewni dostateczną liczbę miejsc, dostęp do niezbędnego sprzętu oraz komfort uczestników. Przedstawiamy ciekawe obiekty w Poznaniu, które warto wziąć pod uwagę.

Nowoczesne sale szkoleniowe w Poznaniu blisko dworca PKP i PKS

Sale szkoleniowe na Jeżycach

Jeśli zależy nam na nowoczesnej sali szkoleniowej w Poznaniu i chcemy, by wygląd obiektu zrobił wrażenie na uczestnikach szkolenia, możemy wybrać wieżowiec położony przy jednej z głównych arterii miasta. Oferuje on aż 6 sal szkoleniowych, które zachwycają swoim nowoczesnym designem i profesjonalnym sprzętem, oraz jedną salę konferencyjną. Zaletą tego obiektu jest z całą pewnością łatwość, z jaką możemy dotrzeć tu komunikacją miejską.
Budynek wyróżnia się nowoczesną bryłą, która prezentuje się bardzo elegancko. W jego wnętrzu znajdziemy nie tylko sale dopasowane do naszych potrzeb, ale również doskonałą obsługę na najwyższym poziomie. Dzięki temu możemy mieć pewność, że szkolenie będzie udane i profesjonalne.

Sala szkoleniowa w starych koszarach

Klimatyczne sale szkoleniowe w sercu Poznania

Jeśli cenimy sobie miejsca, które mają niecodzienny klimat, a jednocześnie zależy nam na tym, by sala szkoleniowa spełniała najwyższe standardy, w Poznaniu znajdziemy dokładnie to, czego potrzebujemy. Rozwiązaniem są sale szkoleniowe znajdujące się w budynku dawnych koszar wojskowych. Obiekt ten to idealne połączenie historii z nowoczesnością, które tworzy ciekawy efekt. Co więcej, na terenie budynku znajdziemy aż trzy sale szkoleniowe o różnej powierzchni. Dopasowanie jednej z nich do naszych potrzeb nie powinno więc być zadaniem trudnym. Wszystkie sale szkoleniowe są nowoczesne, praktycznie i elegancko wyposażone oraz posiadają niezbędny w czasie szkoleń sprzęt. Sam budynek zaś stoi w miejscu, do którego bez trudu dotrzeć można zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską.

Sala w kamienicy – dla wymagających

Sale szkoleniowe fryzjerskie, kosmetyczne (i inne) w samym centrum miasta

Jeśli organizujemy szkolenie fryzjerskie lub kosmetyczne, zwykła sala szkoleniowa może nie sprostać naszym potrzebom. Przyda nam się bowiem odpowiedni sprzęt, stanowiska pracy dla uczestników szkolenia oraz odpowiednia ilość miejsca. Na szczęście w Poznaniu dostępne są i takie sale szkoleniowe. Jednym z obiektów, które spełnią wszystkie te oczekiwania, jest z całą pewnością odrestaurowana kamienica mieszcząca się w samym sercu poznańskich Jeżyc. Niech nie zwiedzie nas jej secesyjny wygląd – to siedziba najnowocześniejszych sal szkoleniowych w Poznaniu. Znajdziemy tu salę fryzjerską, protetyczną, stomatologiczną, kosmetyczną oraz komputerową. Wszystkie nowoczesne i świetnie wyposażone.

Sala z dobrym dojazdem na lotnisko

Sale szkoleniowe w Poznaniu dobrze skomunikowane

Sala szkoleniowa w Poznaniu w dogodnej lokalizacji dla podróżujących? Jeśli przewidujemy, że część uczestników przyleci samolotem lub oczekujemy gości z zagranicy, warto przyjrzeć się temu nowoczesnemu obiektowi.

Znajduje się on nie tylko blisko trasy wylotowej na Berlin, ale ponadto zapewnia prosty dojazd do lotniska oraz do drogi S11. Co więcej, znajdziemy tu duży parking, na którym zmieszczą się wszystkie pojazdy uczestników szkolenia. Same sale w obiekcie są nowoczesne, stylowo urządzone oraz dobrze wyposażone. Doskonale sprawdzą się zarówno podczas szkoleń, jak i konferencji.

Jak widać Poznań jest miastem, który posiada wiele ciekawych obiektów dostosowanych do różnorodnych potrzeb. Jeśli więc decydujemy się na szkolenie w Poznaniu, możemy być spokojni – z całą pewnością znajdziemy salę, który spełni nasze oczekiwania.

O czym jeszcze musimy pamiętać, organizując szkolenie? Dowiesz się tego z TEGO tekstu.

Kontakt

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Biuro obsługi klienta


Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 800 do 1600.

Skontaktuj się z nami:
Tel: +48 (61) 639 75 00
E-mail: kontakt@salerezerwacje.pl


Klaudia Jarmużyk

E-mail: klaudia.jarmuzyk@salerezerwacje.pl

Magda Żyża

E-mail: magda.zyza@salerezerwacje.pl

Małgorzata Nawrocka

E-mail: malgorzata.nawrocka@salerezerwacje.pl

Kontakt

Jesteśmy do Twojej dyspozycji