Ta strona korzysta z plików cookies

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

Aby uzyskać więcej informacji kliknij tutaj.

+48 (61) 639 75 00 kontakt@salerezerwacje.pl
+48 (61) 639 75 50 m.kontakt@salerezerwacje.pl

Strony internetowe, które powinien znać każdy event manager

pasek przeglądarki www

Strony internetowe, które powinien znać każdy event manager

Praca event managera to ciągły pośpiech i gonitwa z czasem, zleceniodawcami i podwykonawcami. Mimo natłoku obowiązków od organizatorów wymaga się także maksymalnej kreatywności i podążania za nowymi trendami. Dlatego też warto regularnie zaglądać na różne specjalistyczne strony internetowe, które pomogą nam w tworzeniu coraz to nowych rozwiązań. Oto sześć bardzo ciekawych propozycji!

  1. Bizz Bash

Pierwsze miejsce na naszej uporządkowanej alfabetycznie liście zajmuje Bizz Bash. Ten działający od wielu lat serwis to prawdziwa skarbnica informacji i pomysłów związanych z organizacją i realizacją eventów. Znajdziemy na nim mnóstwo materiałów, artykułów opisujących studium przypadków czy po prostu relacji z najciekawszych imprez z olbrzymiego amerykańskiego rynku Mice.

  1. Event Industry News

Bardzo ciekawym i niezwykle poczytnym serwisem o tematyce Mice jest z pewnością Event Industry News. Ta brytyjska strona to znakomite źródło gotowych już rozwiązań oraz inspiracji przygotowanych przez naprawdę fachowy zespół redaktorów i autorów. Z pewnością warto więc dodać ją do ulubionych i korzystać – gdy tylko ma się wolną chwilę!

  1. Kongres – magazine

Internetowa wersja znanego magazynu, będąca doskonałą platformą do wymiany wiedzy i doświadczeń event managerów z całego świata. Na stronie tej znajdziemy relacje z najróżniejszych eventów, ciekawe rozwiązania i wypowiedzi licznych specjalistów. Z pewnością lektura tej strony będzie więc niezwykle ciekawa i rozwijająca!

  1. Meetings Net

Kolejną ciekawą stroną dla event managerów jest z pewnością Meetings Net. Na tym portalu każdy chętny znajdzie olbrzymią ilość informacji ze świata eventów. Relacje z imprez, zdjęcia, filmy, porady czy gotowe case study na pewno rozwiną warsztat i zainspirują każdego organizatora eventów!

  1. PCMA Convene Magazine

Szukając informacji z branży eventowej na pewno warto też zajrzeć na stronę www.pcmaconvene.org, która jest wirtualną wersją magazynu branżowego Convene. To wydawane od 1986 roku czasopismo zdążyło już zapracować na swoją markę, co też przekłada się na jakość materiałów dostępnych w Internecie. Ta skarbnica wiedzy przysporzy każdemu event managerowi motywacji do dalszej pracy dzięki bardzo szerokiemu zakresowi tematów oraz wysokiej fachowości.

  1. Successful Meetings

Ostatnią stroną umieszczoną na naszej liście będzie bardzo ciekawy serwis Successful Meetings. Portal ten wyróżnia się przejrzystym układem i podziałem materiałów na związane stricte z organizacją, studiami przypadków czy technologią eventową; różnego rodzaju newsami branżowymi oraz relacjami z imprez. Ułatwia to wyszukiwanie ciekawych informacji, których w tym serwisie na pewno nie brakuje!

Po co szukać informacji?

Internet to jednak nie tylko sześć wspomnianych stron. To także setki innych witryn i serwisów we wszystkich językach nawiązujących do branży Mice. Czy przeglądanie ich ma jednak sens? Zdecydowanie tak! Musimy pamiętać, że choć w Polsce event marketing rozwija się dopiero od niedawna, to w USA i Europie Zachodniej funkcjonuje od wielu lat – warto więc czerpać z doświadczenia tych krajów.

Drugą ważną kwestią jest to, że budżety eventowe na Zachodzie są często nieporównywalnie wyższe niż w Polsce. Dlatego też wszystkie nowiny technologiczne czy innowacyjne rozwiązania najpierw realizowane są w USA, Wielkiej Brytanii, Japonii, Francji czy Niemczech. Regularnie zapoznając się z tym, jakie trendy i pomysły są dyskutowane i wprowadzane za granicą, możemy więc być zawsze na bieżąco i, gdy tylko przyjdzie taka potrzeba, łatwo wprowadzić nowe rozwiązania w życie.

Szukasz informacji o organizacji eventów w języku polskim? Zajrzyj na Salerezerwacje.

Na pewno więc warto czytać dobre portale specjalistyczne z branży Mice. Pobudzają one bowiem kreatywność i pomagają w znalezieniu już gotowych rozwiązań, dzięki czemu organizacja eventów jest zdecydowanie łatwiejsza!

Szukasz sal szkoleniowych w Polsce? Teraz to nie problem! Sprawdź, jakie pomieszczenia czekają na Ciebie w takich miastach jak:

Warszawa

Poznań

Wrocław

Kraków

Gdańsk

Kontakt

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Biuro obsługi klienta


Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 800 do 1600.

Skontaktuj się z nami:
Tel: +48 (61) 639 75 00
E-mail: kontakt@salerezerwacje.pl


Klaudia Jarmużyk

E-mail: klaudia.jarmuzyk@salerezerwacje.pl

Magda Żyża

E-mail: magda.zyza@salerezerwacje.pl

Małgorzata Nawrocka

E-mail: malgorzata.nawrocka@salerezerwacje.pl

Kontakt

Jesteśmy do Twojej dyspozycji