Ta strona korzysta z plików cookies

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

Aby uzyskać więcej informacji kliknij tutaj.

+48 (61) 639 75 00 kontakt@salerezerwacje.pl
+48 (61) 639 75 50 m.kontakt@salerezerwacje.pl

O nas

Kilka informacji o nas

Salerezerwacje.pl to wygodny i prosty w obsłudze serwis internetowy oferujący sale szkoleniowe, konferencyjne i specjalistyczne wraz z cateringiem i usługami dodatkowymi.

Stworzyliśmy go w taki sposób, aby z szerokiej oferty umożliwić Ci samodzielny wybór i wynajem sali, która spełnia Twoje oczekiwania. W ciągu kilku minut możesz znaleźć salę, wyposażyć ją w odpowiedni sprzęt oraz poinformować nas, czego jeszcze potrzebujesz, abyśmy w kompleksowy sposób mogli zrealizować Twoje zamówienie.

Bo salerezerwacje.pl to także grupa osób profesjonalnie przygotowana do pełnej obsługi wszelkiego rodzaju spotkań, szkoleń i innych typowych lub nietypowych eventów.

Tworzymy portal, który ciągle dynamicznie się rozwija. Każdego dnia staramy się wzbogacać ofertę o nowe sale w ciekawych lokalizacjach. Sprawdzamy naszych kooperantów, aby zapewnić Klientom niezawodne usługi najwyższej jakości. Dążymy do tego, by być najlepszym serwisem w kraju oferującym niezawodny system do wynajmu sal on-line, wzbogaconym o pełną obsługę Klienta.

Dzięki umowom o współpracy, które podpisujemy z właścicielami budynków, posiadamy w ofercie wysokiej jakości sale na wyjątkowe spotkania biznesowe i konferencje, różnorodne sale szkoleniowe, a także specjalistyczne sale z profesjonalnym wyposażeniem.

W ofercie mamy ponad 1300 sal w 60 lokalizacjach, z czego niemal 900 w 50 miastach jest dostępne w systemie on-line na portalu. Pozostałe sale oferujemy za pośrednictwem naszego zespołu opiekunów Klienta w ramach indywidualnych uzgodnień. Jeżeli wśród naszych propozycji nie znajdziecie danego typu sali lub też sali w określonej lokalizacji, będzie to dla nas dodatkowa inspiracja do niezwłocznego jej poszukania i poszerzenia oferty.

A jeśli Ty posiadasz własne sale, które chciałbyś wynajmować za pośrednictwem portalu, koniecznie skontaktuj się z nami. Chętnie nawiążemy współpracę, a Ty w prosty i szybki sposób rozpoczniesz nowy rozdział swojej działalności.

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Zespół salerezerwacje.pl

Kontakt

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Biuro obsługi klienta


Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 800 do 1600.

Skontaktuj się z nami:
Tel: +48 (61) 639 75 00
E-mail: kontakt@salerezerwacje.pl


Klaudia Jarmużyk

E-mail: klaudia.jarmuzyk@salerezerwacje.pl

Magda Żyża

E-mail: magda.zyza@salerezerwacje.pl

Małgorzata Nawrocka

E-mail: malgorzata.nawrocka@salerezerwacje.pl

Kontakt

Jesteśmy do Twojej dyspozycji