Sala szkoleniowa Kraków
Sala szkoleniowa Kraków
Sala szkoleniowa Kraków
Sala szkoleniowa Kraków
Sala szkoleniowa Kraków
Sala szkoleniowa Kraków
Sala szkoleniowa Kraków
Sala szkoleniowa Kraków
Cechy sali
40 osób
2372 wyświetleń
Wyposażenie
Ekran projekcyjny
Laptop
Flipchart
Nagłośnienie
Rzutnik
Wi-Fi
Udogodnienia
Budynek w centrum
Cennik
Cena netto za 1h
od 55 zł
Cena netto za 1 dzień*
od 440 zł
* Cena za dzień obejmuje 8 i więcej godzin zegarowych

Opis sali

Sala warsztatowa Kraków

Sala warsztatowa mieści się w centrum Krakowa, w atrakcyjnej dzielnicy Kazimierz, nad Wisłą, obok Bazyliki św. Michała Archanioła i św. Stanisława Biskupa. Lokalizacja budynku jest dogodna dla wszystkich mieszkańców miasta, niezależnie od środka lokomocji, jakim się poruszają. Obiekt znajduje się również blisko dworca PKP Kraków Główny, co ma znaczenie dla przyjezdnych. Okolica posiada bardzo dobre połączenia komunikacyjne, zmotoryzowane osoby mogą skorzystać z miejskiej strefy parkowania. W pobliżu budynku znajdują się liczne sklepy oraz restauracje.

Zalety i przeznaczenie sali

Prezentowana sala warsztatowa o wielkości 36 m² mieści się na parterze budynku i doskonale nadaje się do przeprowadzania różnego rodzaju konferencji, spotkań biznesowych, szkoleń, warsztatów, lekcji tańca, castingów, rekrutacji i innych. W sali szkoleniowej zmieści się do 40 osób w układzie teatralnym. Na jej wyposażeniu znajduje się laptop, nagłośnienie, projektor, ekran, flipchart oraz stoły konferencyjne. Dzięki dużym rozmiarom, może pełnić funkcję sali tanecznej. Cena sali jest niezwykle atrakcyjna - zwłaszcza, jeśli weźmie się pod uwagę lokalizację. W budynku jest zapewniony swobodny dostęp do Wi-Fi. Sala, mimo sporego metrażu, jest przytulna i tworzy przyjemną atmosferę zarówno do nauki, jak i do pracy.

Dlaczego warto wynająć salę?

Sala znajdująca się w centrum Krakowa, na Kazimierzu, jest bardzo uniwersalna i może pełnić wiele różnych funkcji. To nie tylko doskonała sala szkoleniowa czy warsztatowa; sprawdzi się ona doskonale jako sala taneczna, jak i przy różnego rodzaju castingach. Dojazd do miejsca docelowego jest dogodny niezależnie od wybranego środka transportu, jak i miejsca, z którego wyruszamy. Klienci mogą skorzystać z miejskiej strefy płatnego parkowania. Opłata za wynajem sali jest prawdziwą okazją, bowiem obiekt znajduje się w atrakcyjnej okolicy oraz posiada wysokiej jakości wyposażenie.

 

Opis budynku

Piekarska - Liard Sp.z.o.o.

Budynek zlokalizowany w centrum Krakowa blisko dworca PKP Kraków Główny w bardzo atrakcyjnej dzielnicy tj. Kazimierz. Bardzo dobre połączenie komunikacyjne. Strefa płatnego parkowania. W pobliżu liczne sklepy, restauracje. Budynek wyposażony jest w internet sieciowy, oraz bezprzewodowy internet wi-fi. 

Podobne sale