duża sala konferencyjna w centrum Warszawy
Cechy sali
120 osób
429 wyświetleń
Wyposażenie
Ekran projekcyjny
Rzutnik
Tablica suchościeralna
Wi-Fi
Udogodnienia
Budynek w centrum
Parking
Winda
Cennik
Cena netto za 1h
od 100 zł
Cena netto za 1 dzień*
od 800 zł
* Cena za dzień obejmuje 8 i więcej godzin zegarowych

Opis sali

Przestronna sala konferencyjna dla 120 osób. Wyposażona w rzutnik z ekranem, tablicę sucho ścieralną oraz dostęp do Wi-Fi. Stanowi doskonałe miejsce na organizację seminariów, sympozjów, wykładów i odczytów. UWAGA minimalny czas wynajmu to 4 godziny.

Sala konferencyjna w Warszawie

Sala konferencyjna znajduje się w Śródmieściu Południowym w Warszawie, w samym centrum miasta, nieopodal Politechniki Warszawskiej i Ambasady Stanów Zjednoczonych. Sala położona jest w dużej kamienicy biurowej. W pobliżu znajduje się dworzec PKP Warszawa Centralna, niedaleko można znaleźć również wiele przystanków tramwajowych oraz autobusowych, a także linię metra, co zapewnia dogodny i bezproblemowy dostęp z każdej części miasta stołecznego wybranym środkiem transportu. Na terenie obiektu znajduje się parking.

Zalety i przeznaczenie sali

Sala konferencyjna jest duża i przestronna, mieści w sumie 120 osób. Na jej wyposażeniu znajdują się rzutnik z ekranem projekcyjnym, tablica suchościeralna oraz swobodny dostęp do Wi-Fi. Jasny, spokojny wystrój sali wpływa doskonale na koncentrację, nie rozprasza uwagi i wzmaga efektywność pracy czy przyswajania wiedzy. Ponadto sala, dzięki szeregom dużych okien po obu stronach, jest jasna, a aspekt ten ma znaczenie również w pochmurny dzień – sztuczne światło nie wpływa bowiem dobrze na wzrok. Pomieszczenie może pełnić funkcję sali szkoleniowej, jest także doskonałym miejscem na organizację różnego rodzaju konferencji, seminariów, sympozjów, wykładów oraz odczytów. Cena netto za jedną godzinę wynajmu pomieszczenia wynosi 100 zł. Salę można wynająć także na cały dzień (co najmniej 8 godzin) za 800 zł.

Dlaczego warto wynająć salę?

Sala znajduje się w samym sercu Warszawy, dzięki czemu wszyscy mieszkańcy miasta stołecznego nie mają problemu z dotarciem na miejsce – zarówno komunikacją miejską, jak i (dzięki parkingowi znajdującemu się na terenie obiektu) własnym transportem. Sale szkoleniowe mieszczą się na trzecim piętrze, jednak w budynku znajduje się winda, dzięki czemu osoby niepełnosprawne mogą swobodnie poruszać się po całym jego obszarze. Sala jest przestronna, dzięki czemu z powodzeniem można zmieścić w niej dużą, ponadstuosobową grupę, jeśli zajdzie taka potrzeba. Ze względu na metraż, nawet duża liczba osób nie powoduje uczucia przebywania w tłumie.

Opis budynku

Hoża - CE Żelazna

Kamienica biurowa położona w doskonałej lokalizacji w samym centrum miasta. W pobliżu znajduje się dworzec PKP Warszawa Centralna. Liczne przystanki tramwajowe, autobusowe oraz linia metra gwarantują doskonały dojazd z każdej części miasta. Sale szkoleniowe znajdują się na III piętrze. W budynku znajduje się winda.

Podobne sale