Ta strona korzysta z plików cookies

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

Aby uzyskać więcej informacji kliknij tutaj.

+48 (61) 639 75 00 kontakt@salerezerwacje.pl
+48 (61) 639 75 50 m.kontakt@salerezerwacje.pl

Usługi dodatkowe

Catering

Czyli pełna obsługa gastronomiczna

Ideą naszej pracy jest kompleksowość obsługi Klienta. Idąc tym tropem, oferujemy także obsługę gastronomiczną szkoleń i konferencji. Każde menu jest ustalane indywidualnie, w zależności od potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. W przygotowanej ofercie przedstawiamy kilka alternatyw do wyboru. Służymy również wskazówkami, które pomogą w najlepszym dopasowaniu menu do każdej okoliczności.

W naszej szerokiej ofercie można znaleźć propozycje m.in:

  • serwisów kawowych,
  • zestawów obiadowych, kanapek i innych przekąsek.

Istnieje możliwość urozmaicenia menu o bufet sałatkowy, owoce, desery i napoje.

Zależy nam, by uczestnicy szkoleń organizowanych w naszych salach mogli zaspokoić nie tylko głód wiedzysmile. Oferując catering, gwarantujemy jego jakość i dokładamy wszelkich starań, aby spełnił oczekiwania naszych Klientów.

Wyposażenie

Stwórz idealną przestrzeń szkoleniową

Wiemy, że aby szkolenia odbywały się w komfortowych warunkach, konieczne jest odpowiednie wyposażenie sal. Oferujemy zatem sale wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny, umożliwiający przeprowadzenie prezentacji i konferencji.

W naszej ofercie posiadamy również profesjonalnie wyposażone sale komputerowe, specjalistyczne pracownie ze sprzętem kosmetycznym, stomatologicznym, do masażu itp.

Staramy się dostosować zarówno do oczekiwań, jak i możliwości finansowych każdego Klienta. Na naszej stronie można znaleźć sale w różnorodnym standardzie – od sali szkoleniowej po nowoczesne wnętrza o estetyce biznesowej.

Usługi dodatkowe

Czyli co jeszcze oferujemy

Klientów, którzy skorzystają z naszych sal, nie pozostawimy bez fachowej pomocy. Jeśli zajdzie taka potrzeba, zapewnimy obsługę techniczną realizowanych spotkań. Specjalnie wyznaczone przez nas osoby pomogą w podłączeniu sprzętu audiowizualnego czy nagłośnienia oraz będą czuwać nad poprawnym działaniem sprzętu komputerowego.

W ramach usług dodatkowych możemy zapewnić obsługę konferencji przez hostessy, tłumacza lub fotografa. Na specjalne życzenie dostarczamy dodatkowy sprzęt w postaci m. in. specjalistycznych systemów do głosowania i zliczania głosów, niezbędnych przy organizacji walnych zgromadzeń, czy też zestawów do tłumaczenia symultanicznego wraz z tłumaczem, wykorzystywanych przy konferencjach obcojęzycznych. Możemy także pomóc w przygotowaniu materiałów szkoleniowych – od druku po rozłożenie ich w sali szkoleniowej.

Ponadto świadczymy usługi Contact Center – mamy własny zespół wyszkolonych pracowników, który realizuje projekty w całej Polsce. Jeżeli więc potrzebowałbyś pomocy w znalezieniu uczestników na Twoje szkolenie lub chciałbyś poinformować ich o jakimś istotnym fakcie, daj nam znać smile.

Szczegóły i zakres prac zawsze ustalamy indywidualnie po zapoznaniu się z potrzebami i oczekiwaniami naszych Klientów.

Kontakt

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Biuro obsługi klienta


Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 800 do 1600.

Skontaktuj się z nami:
Tel: +48 (61) 639 75 00
E-mail: kontakt@salerezerwacje.pl


Klaudia Jarmużyk

E-mail: klaudia.jarmuzyk@salerezerwacje.pl

Magda Żyża

E-mail: magda.zyza@salerezerwacje.pl

Małgorzata Nawrocka

E-mail: malgorzata.nawrocka@salerezerwacje.pl

Kontakt

Jesteśmy do Twojej dyspozycji