Opis miasta na stronie sali

Sale konferencyjne Mysłowice

Mysłowice zasłynęły w Polsce dzięki pewnemu zespołowi muzycznemu, ale miasto samo w sobie zasługuje na uwagę ze względu na swoją historię i fascynujące zabytki! Pierwsze wzmianki o Mysłowicach pochodzą już z XII wieku, co oznacza, że wizyta w tym Śląskim miasteczku to prawdziwa atrakcja dla wielbicieli przeszłości.

Oprócz ciekawej i długiej historii Mysłowice mogą pochwalić się również profesjonalnymi salami szkoleniowymi, w których bez przeszkód można zorganizować konferencję lub szkolenie dla większej liczby osób. Fakt, że sale dostępne są w wyjątkowo niskich cenach, dodatkowo podnosi atrakcyjność tej lokalizacji.

Profesjonalne sale szkoleniowe w Mysłowicach

W Mysłowicach znajdą Państwo dwie sale odpowiednie dla 60 lub 32 osób. Obie sale są obszerne oraz oświetlone światłem dziennym, a także wyposażone w stoliki i wygodne wyściełane krzesła. Możliwość niestandardowego ustawienia mebli sprzyja pracy w grupach i różnego rodzaju kreatywnym aktywnościom, czy też przeprowadzeniu spotkania biznesowego lub firmowej "burzy mózgów".

Osoby zainteresowane naszą ofertą mogą skorzystać z dodatkowej usługi, jaką jest wynajem sprzętu biurowego lub druk materiałów, warto jednak zaznaczyć, że również bez niej wyposażenie sal konferencyjnych w Mysłowicach jest wyjątkowo profesjonalne.

Specjalistyczne wyposażenie sal szkoleniowych i konferencyjnych

W każdej sali znajduje się projektor, rzutnik oraz tablica suchościeralna, które są znacznym udogodnieniem dla osoby prowadzącej spotkanie. Przy pomocy tych urządzeń prelegent może bez problemu przedstawić gościom prezentację czy zapisać najważniejsze informacje, umożliwiając uczestnikom sporządzenie notatek.

Z naszej strony oferujemy również wypożyczenie nagłośnienia, które podczas spotkania dla 60 osób może okazać się bardzo pomocne, a także druk materiałów konferencyjnych. Dbając o kompleksowość naszych usług pomagamy również w znalezieniu hoteli dla gości i zorganizowaniu transportu.

Dlaczego warto zorganizować konferencję w Mysłowicach?

Sale szkoleniowe dostępne w Mysłowicach są niedrogie, a samo miasto - wyjątkowo atrakcyjnie turystyczne. To w połączeniu z kompleksowym wyposażeniem pomieszczeń oraz pomocą w organizacji konferencji, jaką zapewniamy klientom, sprawia, że zdecydowanie warto zorganizować szkolenie w tym uroczym, zabytkowym mieście.