Opis miasta na stronie sali

Sale konferencyjne do wynajęcia w Jeleśniej

Jeleśnia to duża wieś malowniczo położona w pobliżu Beskidu Śląskiego, co czyni z niej również doskonałą bazę wypadową w te piękne góry. Wieś znana jest przede wszystkim z kultywowania ludowych tradycji rękodzielniczych. Miłośnicy sztuki ludowej znajdą w Jeleśniej obrazy, wyroby metaloplastyczne oraz przykłady kowalstwa artystycznego.

Jeleśnia jest zatem doskonałym miejscem na wakacyjny wyjazd lub krótki urlop oraz... Zorganizowanie konferencji. W tej typowo turystycznej miejscowości znajdują się dwie sale idealnie dostosowane do potrzeb spotkania firmowego, w których w komfortowych warunkach można przeprowadzić szkolenie dla dużej ilości osób.

Profesjonalne sale szkoleniowe w Jeleśniej

W Jeleśniej znajdują się tylko dwie sale szkoleniowe. Jednak chociaż wybór jest niewielki, gwarantujemy, że są to obiekty całkowicie profesjonalne. Wystrój obu sal to doskonałe połączenie komfortu oraz doskonałego gustu. Dzięki temu nawet długie spotkanie z pewnością będzie przyjemne dla osób prowadzących i uczestników.

Dodatkowym atutem sal w Jeleśniej jest to, że mogą one pomieścić od 20 do nawet 100 osób. To sprawia, że ta niewielka miejscowość jest doskonałym wyborem zarówno dla tych klientów, którzy chcą zorganizować kameralne wydarzenie, jak i tych, którzy szukają miejsca dostosowanego do goszczenia dużych eventów firmowych.

Specjalistyczne wyposażenie sal szkoleniowych i konferencyjnych

Jak wygląda kwestia wyposażenia sal w tak niewielkiej miejscowości? Z przyjemnością informujemy, że pomoce dydaktyczne znajdujące się w salach konferencyjnych w Jeleśniej są specjalistyczne i całkowicie dostosowane do potrzeb konferencji i szkoleń. W każdej dali znajduje się flipchart, rzutnik oraz internet bezprzewodowy.

Dodatkowo w większej sali zamontowano również nowoczesne nagłośnienie, dzięki czemu osoba prowadząca szkolenie bez problemu dotrze do wszystkich uczestników. Z naszej strony oferujemy również możliwość zorganizowania cateringu oraz przerw kawowych. Co pozwoli zaoszczędzić czas oraz znacznie uprości organizację całego spotkania.

Dlaczego warto zorganizować konferencję w Jeleśniej

Piękne widoki i kameralna atmosfera miejsca sprzyjająca koncentracji i zawieraniu nowych znajomości to tylko jedne z powodów, dla których warto zorganizować konferencje lub szkolenie w Jeleśniej. Organizatorzy mają również do swojej dyspozycji profesjonalne sale oraz wsparcie naszej firmy. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą szczegółową ofertą!