Opis miasta na stronie sali

Sale konferencyjne do wynajęcia w Goczałkowicach

Goczałkowice-Zdrój to niewielka, ale niezwykle urokliwa miejscowość, która z pewnością przypadnie do gustu osobom ceniącym sobie ciszę i spokój - w tym organizatorom poszukującym miejsca do przeprowadzenia szkolenia lub konferencji. Co sprawia, że warto zorganizować spotkanie biznesowe w Goczałkowicach?

Poza doskonałym klimatem i możliwością odetchnięcia świeżym powietrzem, które - jak powszechnie wiadomo - sprzyjają wysiłkowi intelektualnemu, Goczałkowice zasługują na uwagę również dzięki znajdującym się w nich salom szkoleniowym. I chociaż sale szkoleniowe Goczałkowice oferują jedynie dwie, są to propozycje najwyższej jakości.

Profesjonalne sale szkoleniowe w Goczałkowicach

W tej niewielkiej miejscowości znajdują się dwie sale szkoleniowe, jedna na 50, a druga na 16 osób. Jak zatem widać, w Goczałkowicach można zorganizować zarówno kameralną konferencję, jak i szkolenie dla większej liczby uczestników. Sale są nowoczesne i komfortowe, a także doskonale wyposażone.

Ich nowoczesny wystrój i funkcjonalne wnętrza z pewnością przypadną do gustu zarówno uczestnikom, jak i organizatorom spotkania, a osoby prowadzące szkolenie docenią specjalistyczne wyposażenie obu lokali, dzięki któremu poprowadzenie eventu przebiegnie efektywnie i bez zbędnego stresu.

Specjalistyczne wyposażenie sal szkoleniowych i konferencyjnych

Chociaż Goczałkowice to niewielka miejscowość, znajdującym się w niej salom nie można odmówić profesjonalizmu. W pomieszczeniach znajdują się rzutnik, telewizor i tablice suchościeralne, a także odtwarzacz DVD. W większej sali znajduje się również profesjonalne nagłośnienie. Oprócz tego uczestnicy mogą skorzystać również z internetu bezprzewodowego.

Na terenie obiektu nie zabrakło też udogodnień dla osób niepełnosprawnych,a także windy oraz parkingu. Goczałkowice są więc doskonałym miejscem na zorganizowanie zarówno kameralnego spotkania biznesowego, jak i szkolenia dla nieco większej ilości ludzi. Żadna z osób biorących udział w wydarzeniu nie powinna narzekać na brak komfortu.

Dlaczego warto zorganizować konferencję w Goczałkowicach

Jak widać, chociaż niewielkie, Goczałkowice-Zdrój są idealnym miejscem na wynajem sal szkoleniowych. Miejscowość z pewnością przypadnie do gustu tym, którzy chcą skupić się przede wszystkim na zawodowych wyzwaniach, a po wymagających intelektualnie szkoleniach odpocząć w pięknych okolicznościach przyrody.