Opis miasta na stronie sali

Sale konferencyjne Trzciana

Trzciana to piękna wieś znajdująca się w Małopolsce, która przyciąga turystów bliskością gór oraz zielenią. Te warunki sprzyjają jednak nie tylko rekreacji, ale także wysiłkowi umysłowemu. Co więcej, w Trzcianie można wynająć profesjonalne sale szkoleniowe, które z pewnością przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom.

Ogromnym atutem sal znajdujących się w Trzcianie jest ich wyposażenie, a także dogodna lokalizacja. Do miejscowości można bez problemu dojechać z Rzeszowa. Dodatkowo nasz serwis zapewnia pomoc w organizacji transportu dla uczestników szkolenia.

Profesjonalne sale szkoleniowe w Trzcianie

W Trzcianie znajdziemy dwie sale szkoleniowe. Pomimo niewielkiej liczby pomieszczeń, dostępne propozycje oferują naprawdę ciekawe możliwości zorganizowania konferencji. Oprócz tradycyjnego spotkania szkoleniowego lub biznesowego, w Trzcianie można przeprowadzić także szkolenie dla fizjoterapeutów lub kurs masażu!

Dodatkowo obie sale są w pełni umeblowane, a także posiadają profesjonalne wyposażenie, które można uzupełnić korzystając z udogodnień dostępnych w naszej ofercie. Nasi klienci mogą skorzystać z takich usług, jak druk materiałów konferencyjnych czy wynajem sprzętu.

Specjalistyczne wyposażenie sal szkoleniowych i konferencyjnych

W obu salach konferencyjnych znajdują się ekrany projekcyjne, laptopy, rzutniki, bezprzewodowe wi-fi, a w mniejszej dodatkowo tablica suchościeralna. Poza tym standardowe wyposażenie sal można wymienić na profesjonalne stoły do masażu, co sprawia, że osoby zainteresowane organizacją specjalistycznego szkolenia nie muszą szukać dwóch różnych sal do części praktycznej i teoretycznej.

Dodatkowo sale ulokowane są w centrum miasta w pobliżu przystanków PKS i MKS, a w budynku znajdują się także pomieszczenia mieszkalne, w których można zakwaterować uczestników szkolenia. Jeżeli martwią się Państwo o ilość miejsc noclegowych, oferujemy dodatkową usługę, jaką jest znalezienie pokoi dla gości i prelegentów.

Dlaczego warto zorganizować konferencję w Trzcianie?

Bliskość gór Beskidu, profesjonalne sale, doskonały dojazd i możliwość zakwaterowania uczestników szkolenia w tym samym budynku, w którym znajdują się sale konferencyjne, sprawiają, że Trzciana to wymarzone miejsce na organizację spotkania. Jeżeli interesuje Państwa ta lokalizacja, zapraszamy do kontaktu, z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.