Opis miasta na stronie sali

Sale konferencyjne Katowice

Katowice to wręcz idealne miejsce na zorganizowanie spotkania biznesowego. Lokalizacja miasta oraz sieć połączeń z resztą kraju są bardzo dogodne, co sprawia, że do Katowic łatwo dojechać zarówno prywatnym samochodem, jak i środkami transportu publicznego. Dodatkowo miasto bardzo prężnie się rozwija i chociaż jest stosunkowo młode, już teraz stanowi ważny ośrodek gospodarczy.

Problemem może być to, że dużo osób uważa Katowice za miasto niezbyt urokliwe. Nic bardziej mylnego! Władze dbają o to, żeby w Katowicach nie brakowało zielonych zakątków. Uwagę przyciąga również piękna zabudowa z charakterystycznej czerwonej cegły. W Katowicach jest również wiele miejsc idealnych do spotkań ze znajomymi oraz takich o bardziej oficjalnym charakterze.

Profesjonalne sale szkoleniowe w Katowicach

Jak przystało na ważny ośrodek handlowy i gospodarczy, Katowice mogą pochwalić się bogatym wyborem profesjonalnych sal dostosowanych do prowadzenia szkoleń, kursów oraz konferencji. W naszej internetowej bazie sal szkoleniowych znajdują się aż 24 lokale! Dodatkowo katowickie sale są bardzo zróżnicowane pod względem wyposażenia.

W Katowicach bez problemu znajdziemy zarówno salę na kameralne spotkanie, jak i lokal dostosowany do potrzeb szkolenia ze sportu. Oprócz tego, z naszej strony, oferujemy pełne wsparcie logistyczne eventu oraz pomoc w organizacji spotkania. Nasi klienci mogą również zamówić u nas catering, a także organizację przerw kawowych.

Specjalistyczne wyposażenie sal szkoleniowych i konferencyjnych

Wyposażenie sal w Katowicach naprawdę robi wrażenie. Absolutnym minimum jest internet bezprzewodowy oraz tablica suchościeralna, ale bez problemu znajdziemy salę z takimi pomocami dydaktycznymi, jak flipchart, rzutnik czy tablica multimedialna. Oprócz tego każda większa sala została wyposażona w zestaw nagłaśniający.

W Katowicach znajdziemy również sale z wyposażeniem typowo specjalistycznym. W naszej bazie znajdują się sale treningowe, dostosowane do eventów sportowych, w tym sala zapaśnicza i fitnessowo-tanczena, a także sala opiekuna medycznego i kosmetyczna. Wszystkie sale są dogodnie ulokowane blisko centrum miasta.

Dlaczego warto zorganizować konferencję w Katowicach

Bogaty wybór doskonale wyposażonych sal oraz liczne atrakcje oferowane przez Katowice sprawiają, że bez wątpienia warto zorganizować konferencję w tym ciekawym mieście. Osoby zainteresowane szkoleniami w Katowicach zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.