Opis miasta na stronie sali

Sale konferencyjne Węgierska Górka

W Średniowieczu Węgierska Górka była terytorium spornym pomiędzy królestwem Polski i Węgier. Patrząc na tę uroczą miejscowość, trudno się temu dziwić! Węgierska Górka to niewielka wieś malowniczo ulokowana na zboczach Beskidu Śląskiego i Żywieckiego, co sprawia, że jest miejscem chętnie odwiedzanym przez wielbicieli górskich wędrówek.

W Węgierskiej Górce znajdziemy jednak coś więcej niż piękne widoki i świeże powietrze. Mieszczą się tam również wyjątkowo interesujące sale konferencyjne, których profesjonalne wyposażenie umożliwia przeprowadzenie warsztatów i szkoleń, a także eleganckich spotkań biznesowych dla ważnych kontrahentów.

Profesjonalne sale szkoleniowe w Węgierskiej Górce

Sale szkoleniowe w Węgierskiej Górce zachwycają przede wszystkim pięknym wystrojem, wszechstronnością i doskonałym wyposażeniem. W ofercie ośrodka znajduje się między innymi sala bankietowa, na której można zorganizować ważne imprezy, a także spotkanie integracyjne dla pracowników.

Oprócz tego na terenie obiektu można znaleźć również sale noclegowe oraz zaplecze gastronomiczne. To sprawia, że Węgierska Górka to idealne miejsce na zorganizowanie kilkudniowego eventu lub wyjazdu integracyjnego. Dzięki tak bogatej ofercie obiektu oraz naszej pomocy, osoby pragnące zorganizować spotkanie w tej lokalizacji nie muszą martwić się praktycznie o nic.

Specjalistyczne wyposażenie sal szkoleniowych i konferencyjnych

Sale konferencyjne dostępne w Węgierskiej Górce mogą pomieścić od 40 do aż 250 osób. Wszystkie pomieszczenia zostały wyposażone w nowoczesny sprzęt, przy pomocy którego można przeprowadzić profesjonalne i efektywne szkolenia oraz konferencje. W salach znajdują się ekrany projekcyjne, flipcharty, internet bezprzewodowy, rzutniki oraz nagłośnienie.

Klienci decydujący się na usługi naszego serwisu mogą skorzystać także z oferty dodatkowej, takiej jak wypożyczenie sprzętu konferencyjnego, zamówienie przerwy kawowej lub cateringu, a także zorganizowanie transportu oraz noclegów dla gości spotkania.

Dlaczego warto zorganizować konferencję w Węgierskiej Górce?

Piękne widoki i profesjonalne sale szkoleniowe tworzą idealne połączenie, które sprzyja zarówno doskonałej zabawie, jak i wytężonej pracy umysłowej. Zróżnicowany wybór pomieszczeń oraz obiekt z doskonałym zapleczem noclegowo-gastronomicznym sprawiają, że Węgierska Górka to wymarzone miejsce na zorganizowanie praktycznie każdego eventu.