Opis miasta na stronie sali

Sale konferencyjne do wynajęcia w Gdyni

Gdynia to jedno z centralnych miast aglomeracji Trójmiasta, w którym doskonale się mieszka, pracuje i odpoczywa. Działa tu Gdyńskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości oraz Pomorski Park naukowo-Technologiczny – przestrzenie dla biznesmenów i innowatorów, którzy chcą zmieniać otaczającą rzeczywistość.

Jeśli weźmiemy pod uwagę bliskości morza i najlepsze powietrza w Polsce właściwie w każdej porze roku, nie trzeba specjalnie zachęcać do wyboru tego miasta na planowane spotkania. Sale konferencyjne w Gdyni mają różne powierzchnie, wyposażenie i wiele możliwości aranżacyjnych, oferując wiele rozwiązań każdemu event managerowi.

Profesjonalne sale szkoleniowe w Gdyni

Wynajem sal szkoleniowych w Gdyni to pewność dobrego usytuowania budynków, które są położone blisko centrum lub dobrze z nim skomunikowane. Proponowane przez nas sale szkoleniowe w tym mieście są różnej wielkości, a wśród nich jest szereg sal specjalistycznych, jak pracownia komputerowa z dostępem do internetu sieciowego.

Do dyspozycji również inne pracownie związane z konkretnymi zawodami zapewniające możliwość komfortowego przeprowadzenia każdego szkolenia. Sala weterynaryjna wyposażona jest np. w fantomy zwierząt, stomatologiczna w sprzęt medyczny, pracownia masażu w krzesło rehabilitacyjne, a specjalistyczna sala opiekuna medycznego w fantomy.

Specjalistyczne wyposażenie sal szkoleniowych i konferencyjnych

Wiele z sal to z duże pomieszczenia o wysokim standardzie. Jasne, przestronne i świetnie wyposażone w standardowe urządzenia jak: rzutnik, flipchart, tablica suchościeralna, tablica multimedialna oraz dostęp do Wi-Fi. Okna gwarantują dostęp do naturalnego światła i świeżego powietrza, co pozytywnie wpływa na samopoczucie uczestników.

Wyposażenie sal umożliwia skuteczne przeprowadzenie tradycyjnych szkoleń, kursów czy prezentacji. Specjalistyczne zajęcia praktyczne czy warsztaty mogą zostać zaplanowane w laboratoryjnej sali chemicznej o wysokim standardzie ze stołem kwasoodpornym czy pracowni kosmetycznej wyposażonej np. w specjalne łóżka.

Dlaczego warto zorganizować konferencję w Gdyni

Od lat 90. w Gdyni dynamicznie rośnie w siłę sektor finansowy. Budowane są kolejne biurowce będące siedzibami firm z różnorodnych branż, z dominującymi przedsiębiorstwami związanymi z działaniem portu. Wynajem sal konferencyjnych właśnie tu gwarantuje sukces organizacyjny oraz wypoczynek na piaszczystych plażach jednego z najbardziej nasłonecznionych miejsc w Polsce.