Opis miasta na stronie sali

Sale konferencyjne Zielona Góra

Zielona Góra zasługuje na odwiedziny ze względu na swoją piękną zabudowę. Miasto praktycznie nie ucierpiało podczas wojen światowych, dzięki czemu dzisiaj zachwyca zabytkowymi kamieniczkami i malowniczą starówką. Jednak Zielona Góra przyciąga nie tylko ciekawą architekturą.

Osoby zainteresowane organizacją konferencji znajdą w tym mieście również wyjątkowo dobrze wyposażoną salę szkoleniową. Profesjonalne pomieszczenie umożliwia przeprowadzenie efektywnego szkolenia lub konferencji o dowolnej tematyce, a urok Zielonej Góry zachęca do odwiedzenia tej uroczej miejscowości.

Profesjonalne sale szkoleniowe w Zielonej Górze

Sala szkoleniowa w Zielonej Górze mieści maksymalnie czterdzieści osób. W pomieszczeniu znajdują się ławki i stoły, które można ułożyć w różnych konfiguracjach - szkolnej, teatralnej, konferencyjnej lub w kształcie podkowy. To umożliwia poprowadzenie zarówno wykładu, jak i ćwiczeń praktycznych dla uczestników.

Budynek, w którym mieści się sala, znajduje się w odległości ośmiu kilometrów od centrum miasta. Łatwo dotrzeć do niego korzystając z transportu publicznego lub własnego pojazdu - przy budynku mieści się bezpłatny parking do dyspozycji gości.

Specjalistyczne wyposażenie sal szkoleniowych i konferencyjnych

Sala w Zielonej Górze jest doskonale wyposażona. Znajduje się w niej internet bezprzewodowy, laptop, flipchart, odtwarzacz DVD, nagłośnienie, rzutnik i tablica suchościeralna, czyli wszystko, co niezbędne do poprowadzenia efektywnego szkolenia.

Klienci korzystający z usług naszego serwisu mogą również zamówić dodatkowy sprzęt czy systemy do głosowania oraz usługi, takie jak organizacja przerw kawowych, cateringu czy druk materiałów konferencyjnych. Z przyjemnością pomożemy także w zorganizowaniu transportu oraz noclegów dla gości.

Dlaczego warto zorganizować konferencję w Zielonej Górze?

Malownicza Zielona Góra to doskonałe miejsce na zorganizowanie konferencji lub szkolenia. Doskonale wyposażona sala sprzyja naukowej atmosferze i wytężonej pracy, a malownicze tereny pozwalają się odprężyć i zrelaksować po spotkaniu. Osoby zainteresowane tą lokalizacją serdecznie zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w organizacji wydarzenia.