Opis miasta na stronie sali

Sale konferencyjne do wynajęcia w Kępnie

Kępno to niewielkie miasteczko położone na zachodnim krańcu Wielkopolski. Pomimo swoich niezbyt imponujących rozmiarów, Kępno zaskakuje bardzo bogatą historią - ślady pierwszego osadnictwa na tych terenach sięgają epoki brązu! Dodatkowo w mieście nie brakuje pięknych zabytkowych budynków z XIX i początku XX wieku.

W tym niewielkim mieście znaleźć można również zaskakujące swoim wyposażeniem sale szkoleniowe. Chociaż wybór lokali konferencyjnych nie jest duży, powinny one przypaść do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom, którzy pragną zorganizować wydarzenie biznesowe z dala od zgiełku wielkich metropolii.

Profesjonalne sale szkoleniowe w Kępnie

Na terenie Kępna znajdują się dwie sale szkoleniowe, z których każda może pomieścić do dwudziestu osób. Sale są dogodnie usytuowane w centrum miasta oraz kompleksowo wyposażone. Dzięki czemu możesz mieć pewność, że zorganizowany przez Ciebie event przebiegnie sprawnie i będzie owocny zarówno dla uczestników, jak i prowadzących.

Z naszej strony oferujemy dodatkowe usługi w postaci organizacji przerw kawowych oraz cateringu. Takie rozwiązanie jest bardzo korzystne, ponieważ ułatwia rozliczenie konferencji - wszystkie wydatki są na jednej fakturze - oraz pozwala zaoszczędzić czas potrzebny na szukanie podwykonawców. Nasi klienci mogą również liczyć na nasze pełne wsparcie podczas planowania i organizacji wydarzenia.

Specjalistyczne wyposażenie sal szkoleniowych i konferencyjnych

Jak już wspomnieliśmy, chociaż nieliczne, sale w Kępnie są doskonale wyposażone. W obu pomieszczeniach znalazły się pomoce dydaktyczne i sprzęty niezbędne do tego, żeby spotkanie było komfortowe zarówno dla prowadzącego, jak i osób biorących udział w organizowanym wydarzeniu. W obu salach znalazła się absolutna podstawa, jaką jest tablica suchościeralna,

a także dodatkowe wyposażenie w postaci telewizora, odtwarzacza DVD, internetu bezprzewodowego, rzutnika oraz flipchartu. Również wystrój sal sprzyja naukowej atmosferze. W obu pomieszczeniach znajdują się funkcjonalne biurka oraz wygodne i ergonomiczne krzesła.

Dlaczego warto zorganizować konferencję w Kępnie

Kępno to idealne miasteczko na zorganizowanie konferencji lub szkolenia. Kompleksowo wyposażone sale oraz cicha i spokojna atmosfera tego miejsca zdecydowanie sprzyja wszelkim spotkaniom wymagającym skupienia. Osoby zainteresowane zorganizowaniem wydarzenia w Kępnie serdecznie zapraszamy do kontaktu.