Opis miasta na stronie sali

Sale konferencyjne Inowrocław

Inowrocław to miasto stare i zabytkowe, ale sale konferencyjne, które można w nim znaleźć, są zaskakująco nowoczesne i umożliwiają przeprowadzenie kursu lub szkolenia na najwyższym poziomie. Warto wspomnieć również, że w przeszłości Inowrocław był bardzo ważnym ośrodkiem kulturalnym i gospodarczym.

To właśnie stąd pochodzili królowe Polski oraz cenieni poeci, jak na przykład Jan Kasprowicz, a przez samo miasto przebiegał w Średniowieczu sławny Szlak Bursztynowy. Poza tym Inowrocław jest najstarszym miastem Polski, co sprawia, że konferencja w takim miejscu z pewnością będzie podwójnie interesująca.

Profesjonalne sale szkoleniowe w Inowrocławiu

Inowrocław ma do zaoferowania naprawdę interesujący wybór sal szkoleniowych. Sale różnią się między sobą rozmiarami oraz wystrojem - w naszej ofercie znajdą Państwo zarówno przestronną salę konferencyjną na 100 osób, jak i kameralne pomieszczenia dla 8 oraz 10 osób, idealne do przeprowadzenia spotkania biznesowego.

Na uwagę zasługuje również wystrój pomieszczeń. Wszystkie sale zostały zaprojektowane w sposób ergonomiczny i estetyczny, łącząc tym samym wygodę oraz przyjemność korzystania z pomieszczenia, które jest po prostu ładne. Ale nie tylko wystrój sal jest przyjazny gościom oraz prelegentom!

Specjalistyczne wyposażenie sal szkoleniowych i konferencyjnych

Wszystkie sale w Inowrocławiu zostały wyposażone w dodatkowe udogodnienia, które sprawiają, że każde spotkanie przebiegnie bez zarzutu. W salach dostępny jest internet bezprzewodowy, internet sieciowy oraz tablica suchościeralna i flipcharty. Dodatkowo w większych salach znajduje się nagłośnienie oraz nowoczesne tablice multimedialne.

Poza tym osoby korzystające z naszych usług mogą zamówić dodatkowe wyposażenie sal, jak na przykład rzutnik czy systemy do głosowania, a także skorzystać z usługi druku materiałów konferencyjnych. Nasz zespół oferuje również wsparcie w znalezieniu cateringu, noclegów czy zorganizowania przerw kawowych.

Dlaczego warto zorganizować konferencję w Inowrocławiu?

Piękne historyczne otoczenie, doskonale wyposażone sale konferencyjne i wsparcie naszych pracowników - to wszystko sprawia, że bez wątpienia warto zorganizować szkolenie lub konferencję w Inowrocławiu. Jeżeli są Państwo zainteresowani tą lokalizacją, zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.