Opis miasta na stronie sali

Sale konferencyjne do wynajęcia w Koninie

Położony nad rzeką Wartą Konin od lat fascynuje historyków oraz przyciąga miłośników zabytków. Ale dawna architektura oraz ciekawe dzieje to nie wszystko, co miasto ma nam do zaoferowania. Konin to również ważny ośrodek gospodarczy, przemysłowy i handlowo-usługowy, w którym znajduje się wiele instytucji powiązanych z różnymi gałęziami przemysłu.

Konin jest również istotnym centrum edukacyjnym. Na terenie miasta umieszczono liczne uczelnie wyższe oraz stacje badawcze. To wszystko sprawia, że Konin, oprócz bycia atrakcją turystyczną, jest również doskonałym miejscem na zorganizowanie konferencji, szkolenia lub spotkania biznesowego. Co dodatkowo ułatwia obecność doskonale wyposażonych sal szkoleniowych.

Profesjonalne sale szkoleniowe w Koninie

W Koninie znajduje się pięć sal szkoleniowych, które mogą ugościć grupy od piętnastu do dwudziestu pięciu osób. Lokale są dogodnie usytuowane w centrum miasta, dzięki czemu dojazd do nich jest wyjątkowo łatwy. Osoby decydujące się na zorganizowanie konferencji w Koninie mogą również skorzystać z dodatkowych usług.

W ofercie sal można znaleźć takie udogodnienia, jak organizacja przerwy kawowej oraz catering obejmujący zarówno drobne przekąski, jak i dwudaniowe posiłki. Z naszej strony gwarantujemy całkowite wsparcie logistyczne oraz pomoc w organizacji przedsięwzięcia.

Specjalistyczne wyposażenie sal szkoleniowych i konferencyjnych

Wybór sal w Koninie może nie wydawać się zbyt imponujący, zostały one jednak idealnie dopasowane do potrzeb konferencji, szkolenia czy sympozjum - począwszy od umeblowania, a skończywszy na pomocach dydaktycznych. W każdej sali znajdują się wygodne krzesła i biurka lub praktyczne krzesła z pulpitami umożliwiającymi robienie notatek.

Dodatkowo w każdej z sal znajduje się tablica suchościeralna, odtwarzacz DVD oraz telewizor. W pomieszczeniach istnieje również możliwość podłączenia się do sieci bezprzewodowej. W razie potrzeby można wypożyczyć dodatkowe wyposażenie, takie jak rzutnik oraz flipchart.

Dlaczego warto zorganizować konferencję w Koninie

Konin to z pewnością doskonałe miejsce do zorganizowania konferencji czy szkolenia. Wspaniała historia miasta oraz doskonale wyposażone sale spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Osoby zainteresowane organizacją wydarzenia w Koninie serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą bazą sal na wynajem oraz do kontaktu.