Opis miasta na stronie sali

Sale konferencyjne do wynajęcia w Ciechanowie

Polecamy Państwa uwadze sale konferencyjne w Ciechanowie, mieście położonym 100 km od Warszawy w kierunku północnym. Nasze sale to połączenie ponadczasowej klasyki i nowoczesnych rozwiązań. Stonowany wystrój sal nie rozprasza, ale tworzy właściwą atmosferę do pracy.

Na wynajem dostępna jest np. kameralna sala konferencyjna mogąca pomieścić 8 osób. Świetny wybór dla tych, którzy chcą zorganizować spotkania biznesowe w niewielkim gronie czy warsztaty dla mniejszych zespołów. Sala mieści się w nowoczesnym budynku, zlokalizowanym w centrum miasta, czyli żywej i bezpiecznej okolicy.

Profesjonalne sale szkoleniowe w Ciechanowie

Sala szkoleniowa jest wyposażona we wszystkie niezbędne elementy, które decydują o udanym przeprowadzeniu danego wydarzenia. Na życzenie możliwe jest przygotowanie m.in. układu szkolnego lub teatralnego. Najważniejsze, by wszystkie elementy odpowiadały charakterowi danego szkolenia.

Wynajem prezentowanej sali szkoleniowej gwarantuje owocne spotkania w sprzyjającym otoczeniu. Zapewniamy kompleksową obsługę naszego zespołu, który z przyjemnością zadba o wszystkie aspekty szkolenia, w tym także druk materiałów. Z przyjemnością przedstawimy korzystną wycenę interesujących Cię punktów wynajmu.

Specjalistyczne wyposażenie sal szkoleniowych i konferencyjnych

Na wyposażenie sal składają się: flipchart, Wi-Fi oraz rzutnik, natomiast w sali konferencyjnej znajduje się również TV. Sala jest wyposażona w sprzęt niezbędny do komfortowego przeprowadzenia różnego rodzaju szkoleń i kursów. Zorganizowanie dodatkowego sprzętu wystarczy zgłosić podczas wypełniania formularza.

Jeśli pragną Państwo, aby goście poczuli się wyjątkowo, możesz rozważyć dodatkowe usługi w naszej ofercie. Nic tak nie pasuje do przerwy w konferencji jak dobra kawa, która pomaga się zrelaksować i integrować, a równocześnie pobudza do dalszej wytężonej pracy i uwagi. Możemy również zaproponować pyszny lunch.

Dlaczego warto zorganizować konferencję w Ciechanowie

Ciechanów to jedno z najstarszych miast w Polsce. W czasie wolnym od pracy warto zobaczyć ruiny Zamku Książęcego (XIV wiek) czy Kościół farny (XVI wiek). Kalendarz kulturalny jest tu bardzo bogaty i w zależności od terminu można dodatkowo zaplanować Dionizje – Ogólnopolski Festiwal Teatralny czy Spring Blues Night Festiwal.