Opis miasta na stronie sali

Sale konferencyjne do wynajęcia w Ełku

Ełk to największe miasto na Mazurach, jednego z najpiękniejszych regionów Polski. Sale konferencyjne w tym mieście są różnej wielkości i mogą pomieścić od 15 do 60 osób. Ponieważ oferujemy wynajem sal konferencyjnych w bardzo przystępnych cenach, w ramach przewidzianego budżetu będziesz mógł skorzystać z oferty dodatkowej.

W Ełku mieści się Park Naukowo-Technologiczny, w którym działają m.in. Inkubatory – Technologii i Przedsiębiorczości oraz Centrum Badawczo-Rozwojowo-Edukacyjne z Laboratorium. Inwestycja znacząco wpłynęła na poprawę atrakcyjności inwestycyjnej regionu i przyczyniła się do zawodowej aktywizacji mieszkańców.

Profesjonalne sale szkoleniowe w Ełku

W Ełku oferujemy wynajem sal szkoleniowych utrzymanych w nowoczesnym stylu. Jedna z nich jest w stanie pomieścić nawet 60 osób w ustawieniu kinowym. Możliwe jest także przestawienie stołów i zmiana aranżacji jeśli np. są planowane zajęciach w grupach. Nasz zespół bez problemu udzieli potrzebnych wskazówek.

Budynki położone są w znakomitej lokalizacji w centrum miasta, tuż nad Jeziorem Ełckim. Posiadają udogodnienia dla osób niepełnosprawnych oraz znakomicie zaopatrzone zaplecze techniczne. Stanowią idealne miejsce do organizacji konferencji, zjazdów, sympozjów i różnego rodzaju eventów. Przy budynkach znajduje się zwykle bezpłatny parking.

Specjalistyczne wyposażenie sal szkoleniowych i konferencyjnych

Oferujemy pełne wyposażenie sal, czyli: rzutnik, flipchart i nagłośnienie. W standardzie jest również dostęp do Wi-Fi. Jeśli szkolenie przewiduje konieczność skorzystania z laptopów to istnieje możliwość ich wypożyczenia. Jeśli potrzebny będzie dodatkowy sprzęt czy systemy do głosowania wystarczy zaznaczyć te opcje w formularzu.

Ze względu na wyposażenie sale w Elblągu to doskonałe miejsce do zorganizowania różnorakich szkoleń, ćwiczeń czy warsztatów. Dzięki naszemu serwisowi rezerwacja nie nastręczy żadnych trudności, a przygotowani konsultanci chętnie i wyczerpująco odpowiedzą na wszelkie pytania i rozwieją Twoje ewentualne wątpliwości.

Dlaczego warto zorganizować konferencję w Ełku

Miasto leży na Pojezierzu Mazurskim, obszarze pod względem przyrodniczym unikatowym na skalę europejską. Z drugiej strony w Ełku mieści się podstrefa Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej z bardzo korzystnymi dla inwestorów warunkami prowadzenia działalności. Konferencja w takim miejscu zdecydowanie otwiera głowę!