Opis miasta na stronie sali

Sale konferencyjne Wejherowo

Wejherowo kojarzy się z pięknym plażami i wakacyjnym urlopem, jednak ta popularna miejscowość przypadnie do gustu nie tylko tym, którzy szukają miejsca na wypoczynek. W Wejherowie znajdziemy również doskonale wyposażone sale konferencyjne, w których można przeprowadzić profesjonalne i efektywne szkolenie lub spotkanie biznesowe.

Lokalizacja nad samym brzegiem morza sprawia, że Wejherowo jest również doskonałym miejscem na wyjazd integracyjny, zwłaszcza że obiekt, w którym znajdują się sale konferencyjne, posiada także własną bazę noclegową oraz bezpłatny parking.

Profesjonalne sale szkoleniowe w Wejherowie

Sale szkoleniowe zostały zaprojektowane z myślą o szkoleniach i konferencjach dla większej liczby osób. Najmniejsze pomieszczenie może pomieścić grupę 20 uczestników, a największe - aż 200! Wszystkie sale znajdujące się w Wejherowie to pomieszczenia o wysokim standardzie. Sale są klimatyzowane i doskonale oświetlone oraz posiadają udogodnienia dla niepełnosprawnych. Wysoki standard pomieszczeń idzie w parze z ich profesjonalnym wyposażeniem.

Na uwagę zasługuje również ich lokalizacja. Sale znajdują się w ścisłym centrum miasta. Wejherowo jest także doskonale skomunikowane z Gdańskiem, Sopotem oraz Gdynią.

Specjalistyczne wyposażenie sal szkoleniowych i konferencyjnych

W każdej z trzech sal dostępnych w Wejherowie znajdują się rzutnik, flipchart, ekran projekcyjny oraz internet bezprzewodowy. Takie wyposażenie umożliwia przeprowadzenie efektywnego szkolenia lub konferencji, a udogodnienia przypadną do gustu zarówno uczestnikom, jak i prelegentom spotkania.

W każdej sali znajdują się także komfortowe meble, których ułożenie może zostać dopasowane do potrzeb organizatorów. Dodatkowo nasz serwis oferuje możliwość wypożyczenia sprzętu konferencyjnego oraz druk materiałów pomocniczych. Z chęcią pomożemy również w znalezieniu noclegów oraz zorganizowaniu transportu dla gości.

Dlaczego warto zorganizować konferencję w Wejherowie?

Dzięki doskonale wyposażonym salom ośrodek w Wejherowie świetnie łączy atmosferę profesjonalizmu z urokiem wypoczynkowego kurortu. To sprawia, że szkolenia zorganizowane w tej nadmorskiej miejscowości będą nie tylko owocne, ale również bardzo atrakcyjne dla uczestników spotkania i pozwolą zachować odpowiedni balans pomiędzy pracą a relaksem.