Opis miasta na stronie sali

Sale konferencyjne Wieniec Zdrój

Wieniec-Zdrój to jedno z najstarszych uzdrowisk w województwie kujawsko-pomorskim. Osoby odwiedzające Wieniec-Zdrój mogą liczyć na ciszę i spokój w otoczeniu pięknych sosnowych lasów, dodatkowym atutem ośrodka jest bardzo dobry dojazd.

Doskonała lokalizacja w połączeniu ze świetnie wyposażonymi salami, mogącymi pomieścić od 80 do aż 450 osób sprawiają, że uzdrowisko Wieniec-Zdrój to wymarzone miejsce na zorganizowanie konferencji lub szkolenia. Cisza i spokój w połączeniu z profesjonalnymi pomieszczeniami sprzyjają koncentracji i wytężonej pracy umysłowej, a piękne widoki zapewniają odrobinę relaksu w przerwach pomiędzy prelekcjami i wykładami.

Profesjonalne sale szkoleniowe w Wieńcu Zdrój

W uzdrowisku znajdziemy dwie sale szkoleniowe, które dają ogromne możliwości. Obie sale są doskonale oświetlone i klimatyzowane oraz dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Większa sala może zostać podzielona na kilka modułów, co pozwala na poprowadzenie kilku spotkań w tym samym czasie.

Mniejsza sala została zaprojektowana w taki sposób, żeby możliwa była dowolna aranżacja stołów, na przykład w układzie szkolnym, konferencyjnym czy teatralnym. W obu salach znajduje się również bezprzewodowy internet dostępny dla prelegentów oraz uczestników.

Specjalistyczne wyposażenie sal szkoleniowych i konferencyjnych

W obu pomieszczeniach znajdują się takie urządzenia, jak rzutnik, ekran projekcyjny, flipchart oraz nagłośnienie, które umożliwiają przeprowadzenie efektywnego spotkania oraz są ogromnym udogodnieniem zarówno dla gości konferencji, jak i prelegentów. Ale to nie wszystko. Rezerwując sale, można także wypożyczyć dodatkowy sprzęt.

Pracownicy naszego serwisu pomogą również w zorganizowaniu przerw na kawę, cateringu czy druku materiałów konferencyjnych, a także organizacji dojazdu oraz noclegów dla gości. Pełną listę dodatkowych usług znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Wystarczy zaznaczyć wybrane pozycje, a my zajmiemy się wszystkimi szczegółami!

Dlaczego warto zorganizować konferencję w Wieńcu Zdrój?

Organizacja konferencji w takim miejscu, jak Wieniec-Zdrój, to prawdziwa przyjemność. Doskonale wyposażone sale sprzyjają owocnym spotkaniom i dyskusjom, a piękne otoczenie sprawia, że po intensywnym wysiłku można oczyścić umysł i złapać oddech.