Opis miasta na stronie sali

Sale konferencyjne Trzebnica

Trzebnica to fascynujące miasto, które co roku przyciąga sporo osób swoją ciekawą historią. Tereny wokół Trzebnicy były zamieszkane już 500 tysięcy lat temu! Jednak zabytki archeologiczne to nie wszystko, co ma do zaoferowania ta miejscowość. Oprócz atrakcyjnych turystycznie miejsc, w Trzebnicy znajdziemy również profesjonalną salę konferencyjną.

Sala konferencyjna dostępna w Trzebnicy jest dogodnie ulokowana w samym centrum miasta, w nowym budynku z 2013 roku. Goście korzystający z sali mogą zostawić samochód na znajdującym się obok budynku bezpłatnym parkingu. Pomieszczenie jest również dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Profesjonalne sale szkoleniowe w Trzebnicy

Sala szkoleniowa w Trzebnicy zasługuje na szczególną uwagę ze względu na swoją wielofunkcyjność. Pomieszczenie może służyć jako tradycyjna sala konferencyjna oraz sala treningowa, idealna do przeprowadzenia szkolenia lub warsztatów sportowych, a nawet tanecznych! Na sali znajdują się lustra oraz drążki do ćwiczeń.

Pomieszczenie zostało zaprojektowane w taki sposób, żeby bez problemu można było przekształcić je w funkcjonalną salę konferencyjną, dzięki czemu jest to wymarzone miejsce na zorganizowanie kursu, którego program obejmuje zajęcia praktyczne oraz teoretyczne.

Specjalistyczne wyposażenie sal szkoleniowych i konferencyjnych

Jak już wspomnieliśmy, w trzebnickiej sali znajdziemy komplet wysokiej jakości sprzętów treningowych, ale to oczywiście nie wszystko, co ma nam do zaoferowania pomieszczenie. Wersja konferencyjna sali obejmuje takie podstawy jak krzesła i tablica suchościeralna, a oprócz tego flipchart, telewizor i sieć bezprzewodowa.

Z naszej strony oferujemy również możliwość wypożyczenia dodatkowego sprzętu oraz przygotowanie materiałów konferencyjnych. Oprócz tego z przyjemnością pomożemy w znalezieniu noclegów i zorganizowaniu transportu dla gości.

Dlaczego warto zorganizować konferencję w Trzebnicy?

Sala konferencyjna w Trzebnicy to doskonała propozycja dla osób, które szukają niestandardowych rozwiązań i oczekują od pomieszczenia czegoś więcej, niż stołów i ławek. Pomieszczenie zostało dostosowane do różnych potrzeb co, w połączeniu z przystępną ceną wynajmu, sprawia, że jest wymarzonym miejscem do przeprowadzenia spotkania lub szkolenia.