Ikonka
budynek w centrum

OCSSO - Henryka Sienkiewicza

Obiekt zlokalizowany w centrum Łodzi  w odległości 2 min. od Urzędu Miasta i ul. Piotrkowskiej. Do najbliższego przystanka komunikacji miejskiej pieszo dojdziemy w 3 minuty.

Salvador - Plac Solny

Klimatyzowany obiekt zlokalizowany w centrum Wrocławia, do najbliższego przystanku komunikacji miejskiej pieszo dojdziemy w 2 minuty.

Softronic - Towarowa

Centrum szkoleniowe w Poznaniu znajduje się, na trzecim piętrze nowoczesnego biurowca, który odzwierciedla najwyższy standard. Budynek znajduje się w ścisłym centrum Poznania w bezpośrednim sąsiedztwie Międzynarodowych Targów Poznańskich, Dworca Głównego PKP oraz PKS.
Budynek wyposażony jest w dwie windy, całodobową recepcję, system monitoringu oraz klimatyzację a wnętrze przystosowane jest do potrzeb osób z niepełnosprawnością.
Dogodna lokalizacja zapewnia szybki i łatwy dojazd, zarówno komunikacją miejską jak i samochodem. W budynku dostępny jest płatny parking podziemny.

Kępińska Szkoła Językowa - Nowackiego

Obiekt znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji w centrum Kępna, blisko rynku. Obiekt dysponuje czterema salami o powierzchni od 11m² do 27m²,  jedną o powierzchni 33m² oraz posiada własny parking. 

 

Przedsiębiorczy Toruń - Łokietka

Klimatyzowany obiekt o nowoczesnej stylizacja pozwala na przeprowadzanie szkoleń oraz konferencji na ponad 200 osób. Mnogość możliwości to przede wszystkim dowolne ustawienie sali, pełne wyposażenie w sprzęt niezbędny w trakcie wydarzenia a także idealna lokalizacja, znajdująca się w samym centrum Torunia. 

 

BBM- Libelta

Profesjonalnie wyposażone sale konferencyjne, które ze względu na ich umiejscowienie w zabytkowych wnętrzach, dodadzą wyjątkowego stylu każdemu organizowanemu przez Państwa wydarzeniu. Wystrój sal został zaprojektowany tak, aby zapewnić miłą, a jednocześnie wyrafinowana atmosferę pracy. Sale mogą każdorazowo zostać dopasowane do państwa oczekiwań i wymogów dzięki wykorzystaniu proponowanych układów mebli.

 

Biznes Punkt - Chłodna

Klimatyzowany obiekt znajdujący się w centrum miasta. Do dworca PKP pieszo dojdziemy w 4 minuty. Blisko obiektu znajdziemy obiekty restauracyjne oraz handlowe.

Biznes Punkt - Chłodna

Klimatyzowany obiekt zlokalizowany blisko jednej z głównych arterii miasta Alei Solidarności, do Dworca PKP pieszo dojdziemy w 4 minuty. Blisko obiektu znajdziemy obiekty handlowe i restauracyjne.

WOPR - Dojazdowa

Bardzo dobrze zlokalizowany obiekt w centrum Krakowa. Do najbliższego przystanku komunikacji miejskiej pieszo dojdziemy w 5 minut. Obiekt posiada taras z widokiem na Wisłę.

TEB - Dowborczyków

Klimatyzowany, wyremontowany obiekt znajdujący się w centrum Łodzi dostępny cały tydzień. W budynku znajdziemy12 dobrze wyposażonych sal szkoleniowych, w tym sale specjalistyczne komputerowe.