Ikonka
budynek w centrum

Medicann - Bartycka 22A

Nowoczesny obiekt zlokalizowany na Warszawskim Mokotowie, do najbliższego przystanku komunikacji miejskiej pieszo dojdziemy w 3 minuty.

IMPULS - Piramowicza

Klimatyzowany obiekt zlokalizowany w centrum Gliwic blisko jednej z głównych arterii miasta Trasy Średnicowej, do najbliższego przystanku komunikacji miejskiej pieszo dojdziemy w 5 minut. 

Delikt - Bracka

Obiekt zlokalizowana jest w centrum stolicy, w zabytkowej kamienicy na Warszawskim Śródmieściu. Sala idealna dla spotkań biznesowych oraz rekrutacji. 

TEB - Cieszyńska

Budynek w bardzo dobrym stanie, po remoncie, wolnostojący w bocznej uliczce. W pobliżu dworce PKP i PKS -15 min drogi, liczne przystanki komunikacji miejskiej. Własny parking.

SciencePoint - Elektryczna

Klimatyzowany obiekt znajduje się w centrum Białegostoku w odległości 50-100 metrów znajdują się przystanki komunikacji miejskiej. Ogólnodostępny parking znajduje się przed budynkiem.

NordicHouse - Studencka

Budynku położony na zewnątrz krakowskich Plant, ok. 250 m od krakowskiego Rynku, może być wykorzystana jako sala konferencyjna lub do celów warsztatowo – szkoleniowych. Łatwy dostęp do naszego budynku za pomocą komunikacji miejskiej - tramwaje i autobusy. Zapewniamy przerwy kawowe oraz catering w razie potrzeby.

Kreatywni - Św. Jana

Obiekt znajdujący się w ścisłym centrum Katowic, do dworca PKP pieszo dojdziemy w pięć minut, a do najbliższego przystanka tramwajowego w 3 minuty. Wokół obiektu znajdziemy bogatą bazę hotelowo - restauracyjną.

OCSSO - Henryka Sienkiewicza

Obiekt zlokalizowany w centrum Łodzi  w odległości 2 min. od Urzędu Miasta i ul. Piotrkowskiej. Do najbliższego przystanka komunikacji miejskiej pieszo dojdziemy w 3 minuty.

Salvador - Plac Solny

Klimatyzowany obiekt zlokalizowany w centrum Wrocławia, do najbliższego przystanku komunikacji miejskiej pieszo dojdziemy w 2 minuty.