Ikonka
budynek w centrum

Modern School 1 Maja

Budynek zlokalizowany w centrum Olsztyna, z dobrym dostępem do komunikacji miejskiej, jedynie 600 metrów od Starego Miasta. Oferuje wynajem nowoczesnych, w pełni wyposażonych sal z dostępem do klimatyzacji i bezprzewodowego internetu Wi-Fi. 

Przy budynku znajdują się miejsca parkingowe. Parking płatny w miejskiej strefie parkowania, zlokalizowany przy budynku.

 

Becher Platinum- Agnieszka Durlik(EWI) - IX Wieków Kielc

Ścisłe centrum Kielc, naprzeciwko Urzędu Wojewódzkiego. Przed budynkiem znajdują się przystanki kilkunastu linii autobusowych i busów, jadących w każdą stronę miasta i poza nim.Odległości do pozostałych obiektów: Urząd Miasta Kielce 250m, Rynek  300 m, Dworzec PKP  900 m, Dworzec  PKS  750m. W pobliżu znajdują się też hotel B&B, Dal, Qubus

Możliwości parkowania aut:

Budynek nie dysponuje prywatnymi miejscami parkingowymi ani garażami podziemnymi.  W dni powszednie obowiązuje w centrum strefa płatnego parkowania w godzinach 9-17. Istnieje możliwość zaparkowania aut na ulicach w pobliżu budynku tj. ul. Silniczna, Piotrkowska, Kozia, Pelca - jednak za pobraniem biletu lub opłacenie przez aplikację. Pierwsze 45 min postoju jest bezpłatne - w celu skorzystania z tej opcji należy również pobrać bilet z parkomatu. W soboty i niedziele parkowanie w pobliżu jest zwolnione z opłat.  Wiele dostępnych lecz również płatnych miejsc do parkowania można znaleźć na parkingu Urzędu Wojewódzkiego lub Parking Poziomowy Centrum ( ok. 100 m od budynku).

Uwaga: pozostawianie aut na ul. Cichej przylegającej do budynku może skutkować założeniem blokady.

SEKA - Żubrów

Obiekt znajduje się blisko Parku Żeromskiego na dzielnicy Drzetowo-Grabowo, do najbliższego przystanka komunikacji miejskiej pieszo dojdziemy w 5 minut. Blisko obiektu znajdziemy zaplecze restauracyjno-hotelowe.

HitHotel - Kłopowskiego

Klimatyzowany obiekt mieści się tuż przy II linii metra Dworzec Wileński, dzięki czemu łatwo i szybko można dostać się zarówno do Centrum miasta, jak również najważniejszych punktów Warszawy. W budynku znajdziemy dwie w pełni wyposażone sale konferencyjne. Oferujemy możliwość organizacji szkoleń oraz konferencji.

Fago D9 - Dyrekcyjna

Nowoczesny obiekt biznesowy w centrum Katowic. Przestrzeń wyposażona w modułowy system do aranżacji kreatywnej. Sala konferencyjna wyposażona jest w nowoczesny sprzęt multimedialny (5 ekranów, ściana wizyjna), niezależne łącza internetowe i system telekonferencyjny. Miejsce do organizacji spotkania, szkolenia, konferencji, eventu firmowego lub bankietu z możliwością cateringu na miejscu.

4GROW - Solidarności

Obiekt proponuje sale oświetlone naturalnym światłem. Zamiast typowo biurowych krzeseł są tutaj wygodne, salonowe fotele. Goście czują się jak w domu. W każdej chwili mogą skorzystać z kuchni. Do ich dyspozycji jest również taras. To wszystko sprzyja budowaniu klimatu otwartości i zaufania, które są bezcenne dla każdego szkolenia, warsztatu czy spotkania biznesowego.

Parkiet - Legionów - INGENIUM MARTYNA PAWŁOWSKA

 Bardzo dobrze skomunikowany obiekt, zaledwie 5 minut jazdy samochodem od łódzkiej Manufaktury dostępny cały tydzień. Popołudniami i w weekendy na terenie obiektu dostępny jest bezpłatny parking.

TEB - Grunwaldzka

Budynek biurowy, wielokondygnacyjny. Wolnostojący w centrum dzielnicy Gdańsk-Wrzeszcz. Do dyspozycji 5 pięter. Winda. Doskonale skomunikowany - 5 minut od dworca PKP, Kolei Metropolitalnej, pętli autobusowej. 1 minuta od przystanku tramwajowego. W okolicy wiele lokali gastronomicznych oraz galerie handlowe.

Nowy Sącz - Biuro Klientów Biznesowych

Biuro znajduje się na parterze w Nowoczesnym  Apartamentowcu w samym centrum miasta, przy budynku znajduje się duża ilość miejsc parkingowych (strefa miejska), jesteśmy kilka metrów od Głównego Dworca Autobusowego, przystanków autobusowych MPK, postoju Taxi, placówek bankowych, sklepów, kawiarni oraz zielonych Plant Miejskich. 

Euroma - Józefa Meiera

Obiekt znajduje się w zachodniej części Krakowa, w dzielnicy Prądnik Biały, zaledwie 3,5 km od centrum miasta, co sprawia, że lokalizacja jest bardzo dogodna dla każdego. Plusy tego miejsca są liczne! W okolicy znajduje się wiele udogodnień - dosłownie 100 metrów od budynku znajduje się popularny market oraz restauracja. W dodatku przystanek autobusowy jest blisko - zaledwie 300 metrów, co zapewnia wygodne połączenia z różnymi częściami miasta. Dodatkowo budynek oferuje parking, dzięki czemu czujesz się bezpiecznie i komfortowo.