Ikonka
dla niepelnosprawnych

TEB - Grunwaldzka

Budynek biurowy, wielokondygnacyjny. Wolnostojący w centrum dzielnicy Gdańsk-Wrzeszcz. Do dyspozycji 5 pięter. Winda. Doskonale skomunikowany - 5 minut od dworca PKP, Kolei Metropolitalnej, pętli autobusowej. 1 minuta od przystanku tramwajowego. W okolicy wiele lokali gastronomicznych oraz galerie handlowe.

Nowy Sącz - Biuru Klientów Biznesowych

Biuro znajduje się na parterze w Nowoczesnym  Apartamentowcu w samym centrum miasta, przy budynku znajduje się duża ilość miejsc parkingowych (strefa miejska), jesteśmy kilka metrów od Głównego Dworca Autobusowego, przystanków autobusowych MPK, postoju Taxi, placówek bankowych, sklepów, kawiarni oraz zielonych Plant Miejskich. 

Euroma - Józefa Meiera

Obiekt znajduje się w zachodniej części Krakowa, w dzielnicy Prądnik Biały, zaledwie 3,5 km od centrum miasta, co sprawia, że lokalizacja jest bardzo dogodna dla każdego. Plusy tego miejsca są liczne! W okolicy znajduje się wiele udogodnień - dosłownie 100 metrów od budynku znajduje się popularny market oraz restauracja. W dodatku przystanek autobusowy jest blisko - zaledwie 300 metrów, co zapewnia wygodne połączenia z różnymi częściami miasta. Dodatkowo budynek oferuje parking, dzięki czemu czujesz się bezpiecznie i komfortowo.

PMM - Obywatelska

Lokal mieści się w budynku biurowym, znajdującym się 2 minuty od przelotowej trasy Łódź-Górna (DK 91). Budynek wyposażony jest w windę i udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami. W cenie wynajmu dostępne są także miejsca parkingowe dla Najemcy i jego gości.

Dagma - Bażantów

Nowoczesny obiekt pełni usługi szkoleniowe oraz wynajmu sal konferencyjnych w nowym i ekskluzywnym osiedlu Bażantowo w Katowicach, w pobliżu centrum i głównych szlaków komunikacyjnych (dróg krajowych 86 oraz 81, a także autostrady A4). UWAGA: TYLKO CAŁODNIOWY WYNAJEM.

Kreatywni - Św. Jana

Obiekt znajdujący się w ścisłym centrum Katowic, do dworca PKP pieszo dojdziemy w pięć minut, a do najbliższego przystanka tramwajowego w 3 minuty. Wokół obiektu znajdziemy bogatą bazę hotelowo - restauracyjną.

TEB Kraków - Lekarska

Nowoczesny klimatyzowany trzypiętrowy obiekt zlokalizowany na dzielnicy Krowodrza. Do najbliższego przystanka komunikacji miejskiej pieszo dojdziemy w 2 minuty, obiekt oddalony o 2 kilometry od głównego dworca PKP Kraków.

Softronic - Towarowa

Centrum szkoleniowe w Poznaniu znajduje się, na trzecim piętrze nowoczesnego biurowca, który odzwierciedla najwyższy standard. Budynek znajduje się w ścisłym centrum Poznania w bezpośrednim sąsiedztwie Międzynarodowych Targów Poznańskich, Dworca Głównego PKP oraz PKS.
Budynek wyposażony jest w dwie windy, całodobową recepcję, system monitoringu oraz klimatyzację a wnętrze przystosowane jest do potrzeb osób z niepełnosprawnością.
Dogodna lokalizacja zapewnia szybki i łatwy dojazd, zarówno komunikacją miejską jak i samochodem. W budynku dostępny jest płatny parking podziemny.

Toruński Inkubator Technologiczny - Łokietka

Klimatyzowany obiekt o nowoczesnej stylizacja pozwala na przeprowadzanie szkoleń oraz konferencji na ponad 200 osób. Mnogość możliwości to przede wszystkim dowolne ustawienie sali, pełne wyposażenie w sprzęt niezbędny w trakcie wydarzenia a także idealna lokalizacja, znajdująca się w samym centrum Torunia. 

 

BBM- Libelta

Profesjonalnie wyposażone sale konferencyjne, które ze względu na ich umiejscowienie w zabytkowych wnętrzach, dodadzą wyjątkowego stylu każdemu organizowanemu przez Państwa wydarzeniu. Wystrój sal został zaprojektowany tak, aby zapewnić miłą, a jednocześnie wyrafinowana atmosferę pracy. Sale mogą każdorazowo zostać dopasowane do państwa oczekiwań i wymogów dzięki wykorzystaniu proponowanych układów mebli.