Ikonka
parking

Aquamed - Zabraniecka

Zapraszamy do wynajęcia przestronnego klimatyzowanego obiektu zlokalizowanego na Warszawskim Targówku, w bliskości obiektu znajdziemy zaplecze restauracyjne. Przystanek komunikacji miejskiej oddalony o 5 minut pieszo od obiektu. 

Nowy Sącz - Biuru Klientów Biznesowych

Biuro znajduje się na parterze w Nowoczesnym  Apartamentowcu w samym centrum miasta, przy budynku znajduje się duża ilość miejsc parkingowych (strefa miejska), jesteśmy kilka metrów od Głównego Dworca Autobusowego, przystanków autobusowych MPK, postoju Taxi, placówek bankowych, sklepów, kawiarni oraz zielonych Plant Miejskich. 

Euroma - Józefa Meiera

Obiekt znajduje się w zachodniej części Krakowa, w dzielnicy Prądnik Biały, zaledwie 3,5 km od centrum miasta, co sprawia, że lokalizacja jest bardzo dogodna dla każdego. Plusy tego miejsca są liczne! W okolicy znajduje się wiele udogodnień - dosłownie 100 metrów od budynku znajduje się popularny market oraz restauracja. W dodatku przystanek autobusowy jest blisko - zaledwie 300 metrów, co zapewnia wygodne połączenia z różnymi częściami miasta. Dodatkowo budynek oferuje parking, dzięki czemu czujesz się bezpiecznie i komfortowo.

Best Lingua M. Mazur - Reformacka

Obiekt zlokalizowany w śródmieściu Rzeszowa oddalony o 3 minuty pieszo od najbliższego przystanka komunikacji miejskiej. Wokół obiektu znajdziemy bogate zaplecze gastronomiczne. W samym obiekcie 6 dobrze wyposażonych sal szkoleniowych.

CDPIS - Lipowa Kraków

Jeżeli planujesz spotkanie biznesowe, prezentację, szkolenie, warsztaty lub rozmowy rekrutacyjne w jednym z największych polskich miast, to mamy rozwiązanie skrojone na miarę Twoich potrzeb. Udostępniamy trzy w pełni wyposażone sale konferencyjne w Warszawie, Krakowie i Katowicach. W zależności od indywidualnych potrzeb możesz wynająć przestrzeń na cały dzień lub w określonych godzinach. Zapewniamy komfortowe warunki, które sprzyjają produktywnym spotkaniom biznesowym.

PMM - Obywatelska

Lokal mieści się w budynku biurowym, znajdującym się 2 minuty od przelotowej trasy Łódź-Górna (DK 91). Budynek wyposażony jest w windę i udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami. W cenie wynajmu dostępne są także miejsca parkingowe dla Najemcy i jego gości.

Netrix - Technologiczna Rzeszów

Nowo wybudowany budynek ma do zaoferowania dwie nowoczesne przestronne sale konferencyjne z pełnym wyposażeniem audio – video oraz zapleczem socjalno – bytowym. Sale o powierzchni ok. 150 m2 można zaaranżować według własnych potrzeb, a co więcej jedna z nich daje się z łatwością podzielić na dwie mniejsze mobilną ścianą z izolacją akustyczną. Łatwy dojazd zarówno własnymi środkami transportu jak i komunikacją autobusową MPK ( linia 55; Miłocińska pętla / linie 18, 19, 24, N1).

Biatech - Białystok/Zaścianki

Nowoczesny, klimatyzowany, 1-piętrowy budynek znajdujący się na obrzeżach Białegostoku. Położony jest bezpośrednio przy drodze krajowej nr 65, co zapewnia szybki i bezproblemowy dojazd. W odległości kilkudziesięciu metrów od obiektu znajduje się także przystanek komunikacji miejskiej. Dużym atutem budynku jest własny, bezpłatny parking ze stacją do ładowania samochodów elektrycznych.

Medicann - Bartycka 22A

Nowoczesny obiekt zlokalizowany na Warszawskim Mokotowie, do najbliższego przystanku komunikacji miejskiej pieszo dojdziemy w 3 minuty.

IMPULS - Piramowicza

Klimatyzowany obiekt zlokalizowany w centrum Gliwic blisko jednej z głównych arterii miasta Trasy Średnicowej, do najbliższego przystanku komunikacji miejskiej pieszo dojdziemy w 5 minut.