Ikonka
winda

4GROW - Solidarności

Obiekt proponuje sale oświetlone naturalnym światłem. Zamiast typowo biurowych krzeseł są tutaj wygodne, salonowe fotele. Goście czują się jak w domu. W każdej chwili mogą skorzystać z kuchni. Do ich dyspozycji jest również taras. To wszystko sprzyja budowaniu klimatu otwartości i zaufania, które są bezcenne dla każdego szkolenia, warsztatu czy spotkania biznesowego.

CLW Logistic - Plac Czerwca 1976

Nowoczesny obiekt znajdujący się na Warszawskiej dzielnicy Ursus. Obiekt zlokalizowany blisko Alei 4 Czerwca 1989 roku, do najbliższego przystanka komunikacji miejskiej pieszo dojdziemy w 5 minut.  

Grupa Aquamed - Zabraniecka

Zapraszamy do wynajęcia przestronnego klimatyzowanego obiektu zlokalizowanego na Warszawskim Targówku, w bliskości obiektu znajdziemy zaplecze restauracyjne. Przystanek komunikacji miejskiej oddalony o 5 minut pieszo od obiektu. 

TEB - Grunwaldzka

Budynek biurowy, wielokondygnacyjny. Wolnostojący w centrum dzielnicy Gdańsk-Wrzeszcz. Do dyspozycji 5 pięter. Winda. Doskonale skomunikowany - 5 minut od dworca PKP, Kolei Metropolitalnej, pętli autobusowej. 1 minuta od przystanku tramwajowego. W okolicy wiele lokali gastronomicznych oraz galerie handlowe.

Nowy Sącz - Biuro Klientów Biznesowych

Biuro znajduje się na parterze w Nowoczesnym  Apartamentowcu w samym centrum miasta, przy budynku znajduje się duża ilość miejsc parkingowych (strefa miejska), jesteśmy kilka metrów od Głównego Dworca Autobusowego, przystanków autobusowych MPK, postoju Taxi, placówek bankowych, sklepów, kawiarni oraz zielonych Plant Miejskich. 

Al. Jerozolimskie 195 - WSIiZ

Nowoczesny budynek usytuowany w centrum Stolicy blisko Alei Jerozolimskiej. Budynek bardzo dobrze skomunikowany do najbliższego przystanku komunikacji miejskiej dojdziemy w dwie minuty pieszo, a od dworca PKP Warszawa Centralna dzielą go zaledwie trzy kilometry. Wokół budynku bogata baza restauracyjna oraz hotelowa.

Nova Praxis - Plac Szczepański

Budynek znajduje się w samym centrum Krakowa, blisko  Rynku Głównego i Plant. W minutę dojdziemy do  przystanków tramwajowych i autobusowych skąd możemy dojechać komunikacją miejską do każdej dzielnicy Krakowa. Do dworca PKP Kraków Główny dojdziemy w około 15 minut. W okolicy budynku znajdziemy sklepy, restauracje, hotele, hostele oraz liczne atrakcje turystyczne.

CDPIS - Hoża Warszawa

Jeżeli planujesz spotkanie biznesowe, prezentację, szkolenie, warsztaty lub rozmowy rekrutacyjne w jednym z największych polskich miast, to mamy rozwiązanie skrojone na miarę Twoich potrzeb. Udostępniamy trzy w pełni wyposażone sale konferencyjne w Warszawie, Krakowie i Katowicach. W zależności od indywidualnych potrzeb możesz wynająć przestrzeń na cały dzień lub w określonych godzinach. Zapewniamy komfortowe warunki, które sprzyjają produktywnym spotkaniom biznesowym.

PMM - Obywatelska

Lokal mieści się w budynku biurowym, znajdującym się 2 minuty od przelotowej trasy Łódź-Górna (DK 91). Budynek wyposażony jest w windę i udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami. W cenie wynajmu dostępne są także miejsca parkingowe dla Najemcy i jego gości.

Netrix - Technologiczna Rzeszów

Nowo wybudowany budynek ma do zaoferowania dwie nowoczesne przestronne sale konferencyjne z pełnym wyposażeniem audio – video oraz zapleczem socjalno – bytowym. Sale o powierzchni ok. 150 m2 można zaaranżować według własnych potrzeb, a co więcej jedna z nich daje się z łatwością podzielić na dwie mniejsze mobilną ścianą z izolacją akustyczną. Łatwy dojazd zarówno własnymi środkami transportu jak i komunikacją autobusową MPK ( linia 55; Miłocińska pętla / linie 18, 19, 24, N1).