Ikonka
winda

Netrix - Technologiczna Rzeszów

Nowo wybudowany budynek ma do zaoferowania dwie nowoczesne przestronne sale konferencyjne z pełnym wyposażeniem audio – video oraz zapleczem socjalno – bytowym. Sale o powierzchni ok. 150 m2 można zaaranżować według własnych potrzeb, a co więcej jedna z nich daje się z łatwością podzielić na dwie mniejsze mobilną ścianą z izolacją akustyczną. Łatwy dojazd zarówno własnymi środkami transportu jak i komunikacją autobusową MPK ( linia 55; Miłocińska pętla / linie 18, 19, 24, N1).

Dagma - Bażantów

Nowoczesny obiekt pełni usługi szkoleniowe oraz wynajmu sal konferencyjnych w nowym i ekskluzywnym osiedlu Bażantowo w Katowicach, w pobliżu centrum i głównych szlaków komunikacyjnych (dróg krajowych 86 oraz 81, a także autostrady A4).

Kreatywni - Św. Jana

Obiekt znajdujący się w ścisłym centrum Katowic, do dworca PKP pieszo dojdziemy w pięć minut, a do najbliższego przystanka tramwajowego w 3 minuty. Wokół obiektu znajdziemy bogatą bazę hotelowo - restauracyjną.

TEB Kraków - Lekarska

Nowoczesny klimatyzowany trzypiętrowy obiekt zlokalizowany na dzielnicy Krowodrza. Do najbliższego przystanka komunikacji miejskiej pieszo dojdziemy w 2 minuty, obiekt oddalony o 2 kilometry od głównego dworca PKP Kraków.

Softronic - Towarowa

Centrum szkoleniowe w Poznaniu znajduje się, na trzecim piętrze nowoczesnego biurowca, który odzwierciedla najwyższy standard. Budynek znajduje się w ścisłym centrum Poznania w bezpośrednim sąsiedztwie Międzynarodowych Targów Poznańskich, Dworca Głównego PKP oraz PKS.
Budynek wyposażony jest w dwie windy, całodobową recepcję, system monitoringu oraz klimatyzację a wnętrze przystosowane jest do potrzeb osób z niepełnosprawnością.
Dogodna lokalizacja zapewnia szybki i łatwy dojazd, zarówno komunikacją miejską jak i samochodem. W budynku dostępny jest płatny parking podziemny.

Toruński Inkubator Technologiczny - Łokietka

Klimatyzowany obiekt o nowoczesnej stylizacja pozwala na przeprowadzanie szkoleń oraz konferencji na ponad 200 osób. Mnogość możliwości to przede wszystkim dowolne ustawienie sali, pełne wyposażenie w sprzęt niezbędny w trakcie wydarzenia a także idealna lokalizacja, znajdująca się w samym centrum Torunia. 

 

BBM- Libelta

Profesjonalnie wyposażone sale konferencyjne, które ze względu na ich umiejscowienie w zabytkowych wnętrzach, dodadzą wyjątkowego stylu każdemu organizowanemu przez Państwa wydarzeniu. Wystrój sal został zaprojektowany tak, aby zapewnić miłą, a jednocześnie wyrafinowana atmosferę pracy. Sale mogą każdorazowo zostać dopasowane do państwa oczekiwań i wymogów dzięki wykorzystaniu proponowanych układów mebli.

 

TEB - Dowborczyków

Klimatyzowany, wyremontowany obiekt znajdujący się w centrum Łodzi dostępny cały tydzień. W budynku znajdziemy12 dobrze wyposażonych sal szkoleniowych, w tym sale specjalistyczne komputerowe.  

TVK- Św. Mikołaja

Klimatyzowany obiekt zlokalizowany w centrum Wrocławia, do najbliższego przystanka komunikacji miejskiej pieszo dojdziemy w 5 minut. Idealny obiekt na spotkania biznesowe, szkolenia oraz konferencje.

AN-SON - Chemiczna

Nowoczesny klimatyzowany obiekt zlokalizowany przy głównych węzłach transportowych miasta Do czynników wpływających na wysoką atrakcyjność sal należą m.in.: nowe standardy wykończenia wnętrza, wyposażenie  w whiteboard, flipchart, projektor, dostęp do Internetu, dobre nagłośnienie, możliwość udostępnienia laptopa.