CSIPZ- Oławaska

Obiekt znajduje się w centrum miasta do dworca PKP pieszo dojdziemy w 10 minut, w budynku znajdziemy dwie sale szkoleniową oraz warsztatową.

INGENIUM - Legionów

Obiekt znajdujący się w niedalekim sąsiedztwie największego centrum hadlowo - usługowo - rozrywkowego w Łodzi. Do najbliższego przystanku komunikacji miejskiej pieszo dojdziemy w 2 minuty. Dostępne różne opcje parkingowe.

IPH Tarnów - Słoneczna

Klimatyzowany obiekt dostosowany do osób niepełnosprawnych znajdujący się blisko centrum miasta. Przy budynku znajduje się bezpłatny parking samochodowy. Do najbliższego przystanku komunikacji miejskiej pieszo dojdziemy w trzy minuty.

SOWA- Dembowskiego 3

Budynek zlokalizowany w cichej części Poznania, do najbliższego przystanku komunikacji miejskiej pieszo dojdziemy w 5 minut. Łatwy dojazd oraz bezpłatny parking są dodatkowymi atutami obiektu.

Entertainment Group - Królowej Marysieńki

Budynek studio znajduje się na Warszawskim Wilanowie, do najbliższego przystanku komunikacji miejskiej pieszo dojdziemy w 5 minut. Uniwersalność wystroju daje możliwość dowolnej aranżacji, a bezpośrednie wyjście na taras i ogród sprawia, że przestrzeń może być wykorzystywana przez cały rok.  

Solution Expert - Królowej Bony

Wyremontowany budynek znajdujący się blisko rynku w centrum Gliwic, do najbliższego przystanku komunikacji miejskiej pieszo dojdziemy w 5 minut. Do dyspozycji klientów parking przy budynku.

PropertySpot - Topolowa

Budynek zlokalizowany w Gdańsku, w okolicy przystanki autobusowe, tramwajowe i dworzec PKP i SKM. Biuro znajduję się na parterze. Parking płatny i bezpłatny pod samym wejściem do budynku.

PTE - Armii Krajowej

Klimatyzowany dostosowany dla osób niepełnosprawnych budynek zlokalizowany w centrum Sopotu. Do najbliższego przystanku komunikacji miejskiej pieszo dojdziemy w pięć minut. Atutem budynku jest własny parking samochodowy.