SEKA - Żubrów

Obiekt znajduje się blisko Parku Żeromskiego na dzielnicy Drzetowo-Grabowo, do najbliższego przystanka komunikacji miejskiej pieszo dojdziemy w 5 minut. Blisko obiektu znajdziemy zaplecze restauracyjno-hotelowe.

HitHotel - Kłopowskiego

Klimatyzowany obiekt mieści się tuż przy II linii metra Dworzec Wileński, dzięki czemu łatwo i szybko można dostać się zarówno do Centrum miasta, jak również najważniejszych punktów Warszawy. W budynku znajdziemy dwie w pełni wyposażone sale konferencyjne. Oferujemy możliwość organizacji szkoleń oraz konferencji.

Grupa Aquamed - Zabraniecka

Zapraszamy do wynajęcia przestronnego klimatyzowanego obiektu zlokalizowanego na Warszawskim Targówku, w bliskości obiektu znajdziemy zaplecze restauracyjne. Przystanek komunikacji miejskiej oddalony o 5 minut pieszo od obiektu. 

NordicHouse - Studencka

Budynku położony na zewnątrz krakowskich Plant, ok. 250 m od krakowskiego Rynku, może być wykorzystana jako sala konferencyjna lub do celów warsztatowo – szkoleniowych. Łatwy dostęp do naszego budynku za pomocą komunikacji miejskiej - tramwaje i autobusy. Zapewniamy przerwy kawowe oraz catering w razie potrzeby.

Salvador - Plac Solny

Klimatyzowany obiekt zlokalizowany w centrum Wrocławia, do najbliższego przystanku komunikacji miejskiej pieszo dojdziemy w 2 minuty.

Softronic - Towarowa

Centrum szkoleniowe w Poznaniu znajduje się, na trzecim piętrze nowoczesnego biurowca, który odzwierciedla najwyższy standard. Budynek znajduje się w ścisłym centrum Poznania w bezpośrednim sąsiedztwie Międzynarodowych Targów Poznańskich, Dworca Głównego PKP oraz PKS.
Budynek wyposażony jest w dwie windy, całodobową recepcję, system monitoringu oraz klimatyzację a wnętrze przystosowane jest do potrzeb osób z niepełnosprawnością.
Dogodna lokalizacja zapewnia szybki i łatwy dojazd, zarówno komunikacją miejską jak i samochodem. W budynku dostępny jest płatny parking podziemny.

Biznes Event - Al. Jerozolimskie

Obiekt zlokalizowany w centrum Warszawy, do najbliższego przystanka komunikacji miejskiej pieszo dojdziemy w 5 minut. W budynku znajdują się nowocześnie urządzone i kompletnie wyposażone sale, pozwala to na organizację kameralnych konferencji i szkoleń w wyjątkowo komfortowych warunkach.

PropertySpot - Topolowa

Budynek zlokalizowany w Gdańsku, w okolicy przystanki autobusowe, tramwajowe i dworzec PKP i SKM. Biuro znajduję się na parterze. Parking płatny i bezpłatny pod samym wejściem do budynku.

Nowogrodzka - Biznes Spot II

Kameralny klimatyzowany budynek w ścisłym centrum Warszawy. Budynek znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji pod względem komunikacyjnym do najbliższego przystanku metra dojdziemy w 8 minut pieszo, do Dworca Centralnego w 4 minuty pieszo. W bliskiej odległości duże zaplecze hotelowe oraz restauracyjne. Miejsce do zaparkowania samochodu można znaleźć bezpośrednio na ulicy w płatnej strefie parkingowej lub na pobliskim parkingu strzeżonym. UWAGA: Minimalny czas wynajmu to 4h.

 

Cybernetyki - Sale Mordor

Budynek znajduję blisko wjazdu na Południową Obwodnicę Warszawy, bardzo blisko budynku znajdziemy również przystanki autobusowe, tramwajowe oraz metra. W bliskiej odległości znajdziemy liczne restauracje, sklepy oraz galerie handlowe. Bezpośrednio przy budynku znajduje się płatny parking samochodowy.