ARTE - Miła 6

Bardzo dobrze usytuowany obiekt znajdujący się przy szybkiej trasie Katowice - Bytom. W obiekcie znajdziemy nowoczesne studio fotograficzne, które w różnych aranżacjach pozwoli na kreatywność podczas sesji. Oprócz tego w studiu dostępna jest sala konferencyjna oraz szkoleniowa, gdzie zorganizujesz swoje wydarzenia.

Medicann - Bartycka 22A

Nowoczesny obiekt zlokalizowany na Warszawskim Mokotowie, do najbliższego przystanku komunikacji miejskiej pieszo dojdziemy w 3 minuty.

IMPULS - Piramowicza

Klimatyzowany obiekt zlokalizowany w centrum Gliwic blisko jednej z głównych arterii miasta Trasy Średnicowej, do najbliższego przystanku komunikacji miejskiej pieszo dojdziemy w 5 minut. 

Delikt - Bracka

Obiekt zlokalizowana jest w centrum stolicy, w zabytkowej kamienicy na Warszawskim Śródmieściu. Sala idealna dla spotkań biznesowych oraz rekrutacji. 

Dagma - Bażantów

Nowoczesny obiekt pełni usługi szkoleniowe oraz wynajmu sal konferencyjnych w nowym i ekskluzywnym osiedlu Bażantowo w Katowicach, w pobliżu centrum i głównych szlaków komunikacyjnych (dróg krajowych 86 oraz 81, a także autostrady A4).

Kreatywni - Św. Jana

Obiekt znajdujący się w ścisłym centrum Katowic, do dworca PKP pieszo dojdziemy w pięć minut, a do najbliższego przystanka tramwajowego w 3 minuty. Wokół obiektu znajdziemy bogatą bazę hotelowo - restauracyjną.

TEB Kraków - Lekarska

Nowoczesny klimatyzowany trzypiętrowy obiekt zlokalizowany na dzielnicy Krowodrza. Do najbliższego przystanka komunikacji miejskiej pieszo dojdziemy w 2 minuty, obiekt oddalony o 2 kilometry od głównego dworca PKP Kraków.

OCSSO - Henryka Sienkiewicza

Obiekt zlokalizowany w centrum Łodzi  w odległości 2 min. od Urzędu Miasta i ul. Piotrkowskiej. Do najbliższego przystanka komunikacji miejskiej pieszo dojdziemy w 3 minuty.

Salvador - Plac Solny

Klimatyzowany obiekt zlokalizowany w centrum Wrocławia, do najbliższego przystanku komunikacji miejskiej pieszo dojdziemy w 2 minuty.