Sale konferencyjne Warszawa

Warszawa to miasto, które ma wiele do zaoferowania. Nic więc dziwnego, że to właśnie tu odbywają się wszystkie największe i najważniejsze imprezy. Jeśli ty również zastanawiasz się, czy warto zorganizować szkolenie w tym miejscu, zdaj się na nas - gwarantujemy bezproblemowy wynajem sali. Warszawa to nie tylko naprawdę duże aule na wielkie eventy, to także obiekty kameralne - u nas znajdziesz je wszystkie.

Zadbaliśmy, by sale konferencyjne w Warszawie, które przedstawiamy, były nowoczesnymi obiektami, położonymi w dogodnej dla uczestników lokalizacji. Bogaty wybór i atrakcyjne ceny wynajmu sprawiają, że każda z osób zajmujących się organizacją wydarzeń może znaleźć salę, która spełni wszystkie jej oczekiwania. Co więcej, dbamy o to, by wynajem sal konferencyjnych w Warszawie był jak najbardziej komfortowy.

Profesjonalne sale szkoleniowe w Warszawie

Warszawa jest miastem, w którym znajdziemy nie tylko duże sale konferencyjne, ale również miejsca idealne na przeprowadzenie szkoleń. Większość z nich to profesjonalnie przygotowane obiekty, w których znajdziemy nowoczesne nagłośnienie, sprzęt ułatwiający prowadzenie warsztatów, a nawet wyposażenie do prowadzenia ćwiczeń praktycznych.

Szeroki wybór obiektów to gwarancja, że znajdziesz miejsce idealnie dopasowane do twoich potrzeb. Warto również wspomnieć o doskonałym dojeździe przeglądając dostępne w naszej ofercie sale szkoleniowe. Warszawa jest świetnie skomunikowana i dojazd do większości z nich nie stanowi żadnego problemu - również dla osób spoza stolicy. Dzięki temu możesz liczyć na dużą frekwencję podczas twojego wydarzenia.

Specjalistyczne wyposażenie sal szkoleniowych i konferencyjnych

Prowadzenie szkolenia lub konferencji, której elementem jest przekazywanie specjalistycznej lub praktycznej wiedzy, wymagana jest odpowiednio wyposażona sala do wynajęcia. Warszawa obfituje w obiekty, które pozwalają na przeprowadzenie każdych zajęć - z zakresu kosmetologii, medycyny, programowania oraz wielu innych dziedzin.

Na naszej stronie znajdziesz salę dopasowaną do twoich potrzeb. Wystarczy, że zaznaczysz, jakiego wyposażenia sal potrzebujesz, by w kilka chwil znaleźć propozycje dopasowane do twoich kryteriów. Co więcej, możesz liczyć również na nasze wsparcie w organizacji wydarzenia - zajmiemy się poszukiwaniem dobrego cateringu, drukowaniem materiałów, a także prowadzeniem działań promocyjnych.

Dlaczego warto zorganizować konferencję w Warszawie

Organizacja konferencji w Warszawie to przede wszystkim krok wizerunkowy, który pozytywnie wpływa na rangę wydarzenia. Poza tym Warszawa jest miejscem, które jest świetnie skomunikowane z większością polskich miast. Dzięki temu dojazd uczestników na miejsce nie stanowi żadnego problemu. Warto również zauważyć mnogość nowoczesnych obiektów konferencyjnych na terenie tego miasta.

Najsilniejsza marka wśród wszystkich polskich miast.

Warszawa
Tak
Catering: Cena 1 przerwy kawowej
22.00
Catering: Cena całodziennej przerwy kawowej
29.00

Aquamed - Zabraniecka

Zapraszamy do wynajęcia przestronnego klimatyzowanego obiektu zlokalizowanego na Warszawskim Targówku, w bliskości obiektu znajdziemy zaplecze restauracyjne. Przystanek komunikacji miejskiej oddalony o 5 minut pieszo od obiektu. 

Al. Jerozolimskie 195 - WSIiZ

Nowoczesny budynek usytuowany w centrum Stolicy blisko Alei Jerozolimskiej. Budynek bardzo dobrze skomunikowany do najbliższego przystanku komunikacji miejskiej dojdziemy w dwie minuty pieszo, a od dworca PKP Warszawa Centralna dzielą go zaledwie trzy kilometry. Wokół budynku bogata baza restauracyjna oraz hotelowa.

CDPIS - Hoża Warszawa

Jeżeli planujesz spotkanie biznesowe, prezentację, szkolenie, warsztaty lub rozmowy rekrutacyjne w jednym z największych polskich miast, to mamy rozwiązanie skrojone na miarę Twoich potrzeb. Udostępniamy trzy w pełni wyposażone sale konferencyjne w Warszawie, Krakowie i Katowicach. W zależności od indywidualnych potrzeb możesz wynająć przestrzeń na cały dzień lub w określonych godzinach. Zapewniamy komfortowe warunki, które sprzyjają produktywnym spotkaniom biznesowym.

Medicann - Bartycka 22A

Nowoczesny obiekt zlokalizowany na Warszawskim Mokotowie, do najbliższego przystanku komunikacji miejskiej pieszo dojdziemy w 3 minuty.

Delikt - Bracka

Obiekt zlokalizowana jest w centrum stolicy, w zabytkowej kamienicy na Warszawskim Śródmieściu. Sala idealna dla spotkań biznesowych oraz rekrutacji. 

Biznes Event - Al. Jerozolimskie

Obiekt zlokalizowany w centrum Warszawy, do najbliższego przystanka komunikacji miejskiej pieszo dojdziemy w 5 minut. W budynku znajdują się nowocześnie urządzone i kompletnie wyposażone sale, pozwala to na organizację kameralnych konferencji i szkoleń w wyjątkowo komfortowych warunkach.

Miejsce z Widokiem- Mianowskiego

50 m2 przestrzeń na wyłączność dla Ciebie i Twoich gości zlokalizowana w centrum Warszawy w zabytkowej kamienicy na Starej Ochocie. Idealne na kameralne szkolenie, spotkanie, warsztaty, sesje i plany zdjęciowe. Wnętrza obiektu sprzyjają skupieniu i twórczej pracy.

 

FRR - Wita Stwosza

Nowoczesny obiekt zlokalizowany na Warszawskim Mokotowie. Budynek w dogodnej i atrakcyjnej lokalizacji w pobliżu metra Wilanowska.

Lingua Nova - Wspólna

Dobrze wyposażony obiekt znajdujący się w Centrum Warszawy, do dworca PKP Warszawa Centralna pieszo dojdziemy w 12 minut, a do najbliższego przystanka komunikacji miejskiej w 3 minuty.

 

AK Step - Prosta

Nowoczesny klimatyzowany budynek biurowy zlokalizowany w centrum Warszawy. W bliskim sąsiedztwie budynku znajdują się Centrum Biznesu oraz przystanki komunikacji miejskiej.